Aktif Sevgilimin Fantezisi

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Alternative

Aktif Sevgilimin Fantezisi

Sevgilimle grup seks yapmaya başladık ama henüz bir pasifi davet etmedik. İkimiz de eşcinseliz. Ben Alaz 20 yaşında (Pasif) o ise Baran 24 yaşında (Aktif). Yaklaşık 3 senedir çıkıyoruz ve son 1 senedir grup deneyimlerimiz oldu. Fakat gelenler hep Oral P olan Aktif veya AP’idi. Yaşadığımız bu grup seks deneyimlerinden elbetteki bahsedeceğim. Fakat bu gün o gün değil henüz 😀 Her neyse henüz aramıza hiç full pasif birisini almadığımız için ben de bunun üzerine eğer bir pasif gelirse neler yaparız diye sordum. Galiba uzun zamandır beklenen bir soruymuş ortada bir pasif olmasa bile gelecek olan pasifle ilgili fanteziler hazırmış ve şu cevabı aldım:

“İzleyici olarak başla kenardan bak sadece, beni azdırmasını, yalayarak sikimi kaldırmasını, toplarımı yalamasını, o yaladıkça keyiflenmemi, onun da daha da hırslanarak her yerimi emmesini izle. Sonra elimle gel diye seni çağırdığımda ikiniz aynı anda yalayın sikimi. Dilleriniz değsin zaman zaman, dudaklarınız arasında sikim varken. Ardından o tükürsün sen kökle, sonra sen tükür o köklesin yarrağımı. Öpüşün bir müddet, french kiss yapın. Sonra saçlarınızdan tutup çekip sikime getiriyim sizi ve biriniz toplarımı biriniz sikimi yalamaya devam etsin. Ardından pasifin arkasına geç onun deliğini yalamaya başla. Islat ve kocan için hazırla… Yeterince yaladıktan sonra parmaklamaya başla. Bu esnada diğer pasif benimle öpüşüyor sonra sikimi yalıyor sen onu hazırlakarken oyalanıyor. Sonra bir sigara yakıyorum kenardan izliyorum. O dar götünü parmaklarken sakso çekiyorsun misafirimize. O sırtüstü yatarken parmaklarını içinden çıkartıp bir dildo sokuyorsun ama yavaş yavaş sokuyorsun. Yavaşça ittiriyorsun ve sen ittirdikçe inliyor. Sonuna kadar itiyorsun ve öylece duruyor sen saksona devam ediyorsun. O yatağın ucunda ayakları ağaşı sarkık duruyor. Sen üzerinde 69 pozisyonunda yalıyorsun ve o da seni yalıyor. Ben de senin arkana geçip sikimi deliğine sürtüyorum. Derken hizalıyorum ama girmiyorum. Hemen sonra götüne sertçe bir tokat atmamla köklemem bir oluyor ve sen hangisinin acısını hissedeceğini şaşırıyorsun. Belli bir süre seni pompaladıktan sonra sen zevkten boşalıyorsun onun ağzına. O da doğrulup sikimin üzerine tükürüyor ağzındaki tüm dölü. Bense yatağın diger ucuna geçip deliğindeki dildoyu ağır ağır çıkarıyorum ve tamamı çıkınca kocaman bir boşluk oluşuyor götünde. Eğilip yalıyorum bir iki onun güzel götünün tadına bakabilmek için. Ardından sikimin tamamını sokuyorum ve pompalıyorum sen de arkadan toplarımı yalıyorsun ve git gide hızlanıyorum. Çıkarıyorum birden sikimi ve senin ağzına sokuyorum sonra o da yattığı yerden kalkıyor ve benimle öpüşürken ikimiz de aynı anda senin yüzüne boşalıyoruz. Sonra yüzünde döllerle sikimi temizliyorsun. O da eğilip senin yüzündekileri yalıyor bir süre ve bana doğru geliyor eğilip sikimi öpüp kapıyı çekip gidiyor. Ben de kendimi yatağa atıyorum ve oğlandan aldığım hazzı düşünerek sana sarılıp uyuyorum.”

Bu bir fantezi fakat güzel ve istekli bir pasif ile neden gerçeğe dönüşmesin? Yeterince istekliysen ve gay couple’a üçüncü olmak istersen DM’den ulaşabilirsin her zaman. Tercihen 30 yaşını geçmemiş ve çok iri yapılı olmayan pasifleri görmek isteriz 🙂 Eğer bu yazıyı sever ve beğenirseniz sizler için yaptığımız grup seksleri anlatmaya başlayacağım. Umarım fantezi de olsa hoşunuza gider. Kendinize iyi bakın. Aktifleri siklerinden pasifleri ise deliklerinden öpüyorum :*

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir