Arkadasim Ömer(ALINTI)

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Arkadasim Ömer(ALINTI)
Karım Zeynep ile cinsel anlamda türlü türlü fanteziler denedik. Kostümlerden, sex aletlerine kadar sınır tanımadan evliliğimize renk katsın diye türlü türlü şeyler denedik ve çok zevk aldık. Ama bir süre sonra onlarda zevk vermez olmuştu.

Bir gün yurt dışından çocukluk arkadaşım Ömer’in geldiğini öğrenmiştim ve kendisini arayıp hafta sonu için bize çağırdım. Ömer teklifimi hemen kabul etti ve hafta sonu görüşmek için sözleştik. Karım Zeynep ile güzel bir rakı sofrası kurduktan sonra hazırlanıp Ömer’in gelmesini bekledik. Karım Zeynep o kadar seksi giyinmişti ki altında siyah dar bi mini etek, üstünde beyaz gömleği ve içinde harika siyah sütyeni beni adeta azdırmıştı. Ömer’i beklerken karım Zeynep’in götünü okşuyor o güzel dudaklarından ısırarak öpüyordum. Aletim dimdik olmuştu, birden kapı çaldı ve gelen Ömer’di. Kapıyı açar açmaz Ömer dimdik olan aletimi fark etmişti, karım Zeynep’i görünce de sikimin neden dimdik olduğunu anlamıştı bile. Ömer karımı gözleri ile adeta sikiyordu, tepeden tırnağa karım Zeynep’in bacaklarından memelerine kadar her şeyini ağzı açık süzüyordu. Ömer karımı o şekilde süzünce bende değişik bir heyecan başlamıştı, adeta karımı izlemesinden iç geçirmesinden zevk alıyordum.

Birlikte sofraya oturduk ve Ömer hala karımı süzüyor onunla imalı imalı konuşuyor ve espriler yapıyordu. Bende bir yandan Ömer’i karımla hayal ediyordum, fark ettim ki sikim dimdik olmuştu ve bundan çok zevk alıyordum. Karım Zeynep ne zaman mutfağa gitse Ömer de bir bahane bulup mutfağa gidiyordu. Ömer’in karıma karşı bir şeyler hissettiği apaçık ortadaydı. Ömer tuvalete gittiğinde karımın yanına gittim ve Ömer’in ona karşı hareketlerini fark edip etmediğini sordum. Karım Zeynep de fark ettiğini ve bu durumun hoşuna gittiğini de itiraf kaçak iddaa etti. Bende aynı şeyleri düşündüğümü bu durumdan zevk aldığımı söyledim. Karımla o an bir karar aldık ve Ömer’e karım Zeynep’i sikmesi için teklifte bulunacaktık. Tuvalette olduğunu bildiğim için seslenmek için tuvalete doğru gittim ama Ömer’in tuvalette olmadığını yatak odamızda karım Zeynep’in sütyeni ve kilodu ile 31 çektiğini fark ettim. Bir süre Ömer’in karımın iç çamaşırları ile 31 çekmesini izledim, izlemesi bile bana çok zevk veriyordu. Sikimden akan zevk sularını hissediyordum bile.

Bir süre Ömer’i izledikten sonra yalandan öksürdüm ve Ömer’in dikkatini çekmeye çalıştım. Ömer şaşkınlık içerisinde bana baktı ve toparlanmaya çalıştı. Ben hiç gerek yok Ömer dedim toparlanma hatta soyun çünkü karım Zeynep ile birlikte senle sikişmek grup yapmak istiyoruz dedim. Ömer önce ne diyeceğini bilemedi ama sonra yüzünde bi gülümseme ile olur Fatih orospu karını geldiğimden beri arzuluyordum zaten çok seksi ve tam bir kaşar sikmek için can atıyorum dedi. Ömer böyle küfürlü konuştukça ben daha çok zevk alıyordum. Hemen seslendim ve seksi karım odaya geldi. Ömer karımı görür görmez yanına gitti ve karımın memelerinden tutup dudaklarından öpmeye başladı. Bende karımın arkasına geçtim ve o güzel götüne sikimi yaslayıp Ömer karımın memelerini yalasın diye gömleğinin düğmelerini açtım sütyenini çıkarttım.

Ömer karımın memelerini yalayıp uçlarını ısırmaya başladı bir yandan da orospu Zeynep seni sikmek için can atıyorum diyip karımı ve beni iyice azdırıyordu. Ömer karımın memelerini yalayıp emerken bende mini eteğini sıyırıp o güzel kilodunu çıkartmıştım. Ömer bir yandan karımın memelerini yalarken diğer yandan da amını parmaklıyordu. Orospu Zeynep harika amın var ateş içinde yanıyor tipobet giriş deliler gibi sikicem seni diyordu.

Karım ve ben iyice zevke gelmiştik, sikimden zevk suları akıyordu, karımın da amı iyice sulanmıştı ve deliler gibi inliyordu. İlk defa karımla aramıza birini almıştık ve bu bir erkekti. Karım Ömer’im sik beni erkeğim parçala beni diye inliyor bir yandan da benim sikimi ellerinin arasına alıp daşşaklarımı sıkıyordu. Ömer karımı yatağa uzandırdı ve o kocaman sikini karımın ağzına verdi. Ömer karımı adeta ağzından sikiyordu, bende karımın bacaklarının arasına eğildim ve Ömer’in parmakladığı amını yalayıp emmeye başladım. Karım o kadar zevk alıyordu ki altımızda kıvranıyordu yılan gibi. Bir süre sonra Ömer sikini karımın ağzından çıkarttı ve beni yerden kaldırıp kendisi karımın bacaklarının arasına geçti. Bu sefer ben karım Zeynep’in ağzına veriyor sakso çektiriyordum. Ömer bir süre karımın amını yalayıp parmakladıktan sonra o kocaman sikini karımın amına yasladı ve birden abanarak karımın içine girdi. Zeynep o koca yarağı içine alınca ah diye inledi ve bu beni iyice azdırdı. Orospu Zeynep’im diyerek karımın ağzına köklüyor bir yandan da Ömer’in karımı amından sikmesini izliyordum.

Ömer karımı sikerken o kadar zevk alıyordu ki kendinden geçmişti adeta. Orospu fahişe Zeynep kaşar Zeynep diye inleyerek karımı sikiyordu. Ömer bir süre sonra aletini karımın amından çıkarttı ve hepimizi ayağa kaldırdı. Karım Zeynepi yatağın üstüne domaltıp arkasına geçti ve bana da öne geçip karımın ağzına vermemi söyledi. Ömer pozisyonlara soktukça bana emirler verdikçe ben daha çok zevk alıyordum. Ömer karımın götünü bir güzel yalamaya başladı bir yandan da amını parmaklıyordu, karım Zeynep iyice kendinden geçmişti çığlıklar atıp inliyor sikin güvenilir bahis beni erkeklerim yanıyorum sikin beni diyordu. Ömer biraz daha karımın götünü yaladıktan sonra koca aletini karımın götüne dayadı ve karımın götünü tokatlaya tokatlaya götünden sikmeye başladı. Zeynep o koca yarağı götüne yiyince çığlık atıp inlemeye başladı. Bende karım Zeynep’in saçlarından tutup yarağımı ağzına kökleye kökleye sakso çektiriyordum.

Ömer dakikalarca karımın güzel götünden siktikten sonra ayağa kaldırdı ve karımı önünde domaltıp yarağını ağzına verdi. Bana da karımı arkadan sikmemi emretti. Ömer domalttığı karımın ağzına verirken bende arkadan karımı ayakta sikiyordum. Karım artık zevkten bayılacaktı nerdeyse, Ömer’in sikini öyle güzel emiyor daşaklarını öyle güzel ağzına alıyordu ki koparacaktı neredeyse.

Ne Ömer’in ne benim nede karım Zeynep’in artık takati kalmamıştı. İlk defa böyle bir grup sex yaptığımız için zevkten artık vücudumuz ağrımaya başlamıştı. Ömer bir süre daha karımın ağzına verdikten sonra daha fazla dayanamadı ve o güzel döllerini karımın suratına fışkırttı. Bende Ömer’in karımın yüzüne fışkırtmasını görünce iyice azdım ve karımın o güzel amına boşaldım. Karım da artık inlemelerimize ve o güzel döllere daha fazla dayanamadı ve titreyerek çığlıklar içinde o da boşaldı.

Üçümüz de zevk içinde yatağa attık kendimizi ve birlikte banyoya gittik. Ömer banyoda da karımı elleyip götten sikti ve içine boşaldı. Bende Ömerden sonra karımı banyoda siktim ve birlikte içeri gittik. O gece sabaha kadar 3 defa daha grup siktik karımı.

Ömer Türkiye de kaldığı 3 hafta boyunca hemen hemen her gece bize geldi ve karımı orospusu gibi sikti. Ne zaman Türkiye’ye gelse bize geliyordu ve karımı birlikte sikiyorduk. Ömer bizim için çok güzel deneyim olmuştu, Ömer yokken internetten viphikayeler.com üzerinden evliçiftler yada swinger çiftler bulup her hafta sonu grup sex yapmaya devam ettik. Artık karım Zeyneple olan evliliğimiz ve sex hayatımız renk kazanmıştı birbirimizi daha çok sevmeye başladık.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir