Bir metrobüs günü…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Bir metrobüs günü…
Bir cumartesi günü öğlene doğru uyanmıştım. Normalde erken kalkmayı seven birisi olsamsa biraz tatlı gelen uykuya kendimi bırakıp geç uyanmıştım. Sıradan bir sabaha benzese de o günün başıma nasıl birşey gelebileceğini hiç tahmin etmediğim bir gündü. Kahvaltıdan sonra günlük bakımı mi yapmış ve giyinmiştim. Normalde kadınsı ve dar kıyafetler sevsemde üzerimde ki mayışıklık yüzünden hafif dar bir kot pantolon ve üstüne t-shirt giymiştim. Küçük bir işimi halledip eve dönmeyi planlıyordum çünkü. Ama dışarı çıkmayı heyecanlı hale getirsin ve kadın ruhumu hissettirsin diye içime kırmızı ipli tangamı geçirivermistim. Nasıl olsa İstanbul’un kalabalığında farkeden neredeyse hiç olmaz sanıyordum.

———————————————————————————————————————————————————————————————

Evden çıktıktan sonra salına salına metrobüse doğru geçtim. Acayip bir sıcak ve kalabalık vardı. İlk başta hiç binilmeyecek gibi olsada en sonunda birisinde boşluk görüp atlayıverdim. Sevinçli durum hafif boşluk bir yer bulmamdı. Ama bu yer başıma neler açacak henüz bilmiyordum. Sag tarafımda sırtı bana dönük bir adam var diğer yanımda ise bir bacağı popomun soluna değen! Diğer adam. İlk başta popomun sol tarafına gelen ve baskı yapan bir bacak farkettim ama heralde kalabalık diye yanlışlıkla yapıyor sandım. Ama biraz ilerledikçe resmen beni iter gibi popoma doğru beni hafif ileri ittirir şekilde yaptığını farkettim. İlk başta kızar gibi oldum ama içimde ki tanga sayesinde popoma değen bacağıyla hafif tahrik olduğumu hissetmeye de başladım. Sonrasında adam resmen bir bacağıyla beni hafif ileri ittirip arkama yanaştı.

———————————————————————————————————————————————————————————————

Işte tam o anda özellikle bana dayamak için bunu yaptığını anladım. Bir yandan benim ne tepki vereceğimi sezmeye çalışıyor ben tepki vermeyince arkamdan sikini popoma doğru yapıştırmayı sürdürüyordu. Bu kadar ileri bir taciz ilk defa başıma geliyordu. Adam resmen yaptığı baskıyla beni ayakta sikiyordu. Yolum kısa olduğu için nasıl olsa ineceğimi düşünerek popomda bir adamın erkekliğini hissetmek benide erekte etmişti. Adamın popoma doğru kendini yapıştırıp itmesinden dolayı bende öne doğru kaymamak için mecburen kendimi geriye doğru yani adamın sikine dogru yapıştırmak zorunda kaldım. Beni bu kadar çekici bulması aslında hoşuma da gitmişti onca kadın varken. Kısa yolculuğun sonunda indim arkamdan gelmediğini küçük bir korkuyla kontrol ettim ve iyi ki yoktu. Yürürken umarım üstüme boşalmamistir dediğimi hatırlıyorum. Çünkü sikini popomda hissetmem bir süre sürmüştü. Bu olay içimde ki kadını daha azdırdı bakalım ileriki süreçte içimde ki kadın nasıl olaylarla kendini belli edecek… Yakında ilk crossdresser olma yolculuğumu sizinle paylaşacağım. Görüşmek üzere.

——————————————————————————————————————————————————————————————–

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir