Cinsel Hayat-25

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Cinsel Hayat-25
”Çalıp başka sitelere koyan orospu çocuğu olsun. Hayır yani ne gibi bir çıkarın dimi anasını siktiğimin yavşağı oku geç.Hoşuna gidiyorsa çek otuzbirini sonra yallah başka yere. Çok canımı sıktı bu durum da neyse.’

‘Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

Sabah uyandığımda Aybüke ile çırılçıplak bir şekilde yatar haldeydim.Aletim kalçaları arasında yer almış rahat rahat yatıyor ben de arkadan aybükeye sarılmıştım. Hava aşırı sıcaktı aybükeye de sarılmış bir şekilde uyuyunca kalktığımda terlemiş olduğumu fark ettim. Aybükeyi uyandırmadan kalktım duşa girdim. Ilık su güzel gelmişti. Duşumu alıp havluyu belime dolamış banyodaki aynada kendime bakarak sakal tıraşı oluyordum. Sıcak havalarda sakal çekilir dert değil. Ezgi girmişti içeri. Üstünde beyaz bir body vardı göğüs uçları çok belli şekilde altında da mor renk bir külot. Uykudan yeni kalkmıştı o da.

Beni görünce günaydın dedi gülerek. Aramıza koyduğu buzları eritmiş gibiydik. Eskisinden de sıcak davranıyordu artık. Ben de ona gülerek günaydın dedim ama yüzüne pek bakamadım o harika vücuduna bakmaktan kendimi alamamıştım. Kapıda dikilip çıkmamı bekliyor gibiydi. Hadi çık altıma işicem çok sıkıştım dedi. Çıkamam şuan işim bitmedi dedim. Dayanamıyorum diyerek arka çaprazımdaki klozete hamle yaptı.Tabiki direk aynadan kesmeye çalıştım ama külotunu indirirken eliyle amını kapatmıştı.

İşeme seslerini duyup sadece kalçalarının yan tarafını görebiliyordum aynadan. O da bana bakınca aynada göz göze geldik. Bakmasana ya utanıyorum dedi. Manzara güzelse bakmadan duramam bilirsin dedim gülerek. Bilirim ben o manzaraları dedi o da gülerek. İşemesi bitince peçeteyle amını temizledikten sonra ayağa kalktı.Külodu pürüzsüz bacakları arasından kayarak düştü. Bu sefer amını kapatmadı. Tertemiz tek çizgi halindeki amını görebilmiştim. Geçen sefer yaşadığımız olayda yeni yeni çıkan kılları vardı bu sefer tertemiz kaymak gibiydi. Benim de işim bitmiş yüzümü yıkadıktan sonra tam çıkmaya hazırlanıyordum ki belden aşağısı çıplak bir şekilde yanıma geldi. Yeni tıraş olmuş yanağıma bir öpücük koyarak güldü.

Üstündeki bodyi de bir hamlede çıkarıp atarak duşa girdi. Beni teşhir etmek hoşuna gidiyordu galiba. Aletim bu görüntüler ve o öpücük karşısında fazla dayanamamış kalkmıştı.Suyu açtı. Duşakabinin kapısını kapatmadı. İzlememe izin vermişti. Bende ona doğru dönüp suların vücudunda akışını izleyerek mest oluyordum. Bu görüntünün keyfini çıkartırken belimden birinin sarıldığını hissettim. Aybüke içeri girmişti ve bunu duymamıştım. Afallamıştım ne diyeceğimi bilemedim. Yakalanmıştım. Aybükeye bakarak şey ya ben tıraş olup çıkıyordum şimdi beklemedi çıkmamı girdi diye bir şeyler söyleyerek orayı terk ettim odaya doğru gittim. Bir süre sonra peşimden odaya geldi.

Merak etme kızmadım kıskanmadım boşuna panik yaptın diyerek güldü. Rahatlamıştım. Üstündekileri çıkartıp ben de duşa gidiyorum çok terledim dedi. Ezgi var banyoda dedim. Sanki daha önce birlikte duş almadık ne olacak diyerek tekrar banyoya giderken izlemek istersen gel dedi ve göz kırptı. Noluyor lan diye tepki verdim içimden.Can gittikten sonra aybüke evde çok rahat geziyor, yarı çıplak olduğu oluyordu bunu gören diğer kızlar özellikle Ezgi de Aybükeye özenip rahat gezmeye başlamışt tamam ama bu başka bir rahatlıktı. Daha fazla dayanamayarak banyoya girdim tekrar.

Kalbim hızlı atmaya terlemeye başlamıştım. Ben girince aybüke duşa kabinin kapısını açtı. Ne o bizi izlemeye mi geldin diyerek güldü duşuna devam etti. kaçak iddaa Her şey o kadar çabuk olup bitti ki ne yapacağımı bilemez haldeydim. Birbilerini köpükleyerek gülerek hem elleşiyorlar hem de duş alıyorlardı.Belimde havlu vardı sadece aletim bu manzara karşısında dayanamayıp kalkmıştı. Ezgi eline köpüklü lifi alarak Aybükenin alt tarafına doğru elini uzattı. Amına lifle masaj yapıyordu. Aybüke de boş durmayıp Ezginin memelerini yoğuruyordu. Bana doğru bakarak aşkım gel popoumu da sen köpükle dedi. İkiletmeden yanlarına geldim. Ezgi lifi bana doğru uzattı. Onu alarak Aybükenin poposuna sürmeye köpüklemeye başladım. Ezgi de elini tekrar aybükenin amına atarak okşamaya başladığında Aybükeden ohh sesleri çıkmıştı bile. Bir süre Ezgi, Aybükenin amını ben poposunu okşamaya devam ettik. Aybükenin de elleri Ezginin memelerindeydi. Tek elini indirerek havlun ıslanmasın dedi ve havluyu çekiştirerek çıkardı.

Aletim kalkık olduğu için fırlayarak Aybükenin poposuna çarpmıştı. Ezgi sanki ilk defa görüyormuş gibi oha dedi ve gülüştü kızlar. Aybüke bana dönerek aletimi tutup okşamaya başladı. Sonra bana yakınlaşarak öpüşmeye başladık.Bir yandan öpüşürken bir yandan da aletimi okşamaya devam ediyordu. Dudaklarımdan boynuma indiğinde ben de ezgiye bakıyordum ne tepki verecek diye. Ezgi de aybükenin avuçları arasındaki aletime dikmişti gözünü. Aybüke göğüslerimi de yaladıktan sonra yere dizlerini koyarak eğildi.

Diliyle kafasından başlayarak aşağıya doğru yalamaya başladı. Taşaklarımı da aynı özenle yalayıp tekrar kafasına doğru çıktı. Kafasını ağzının içine alarak emmeye başladı. Sol eli bacağımda sağ eli aletiminde ağzının alamadığı kısımdan tutarak çok güzel bir sakso çekiyordu. Ezgi ayakta hemen yanımızdaydı ve aybükeyi izliyordu. Aybüke ağzından çıkartıp ezgiye baktı. Elinden tutarak ezgiyi aşağıya çekti. Ezgi de aybüke gibi dizleri üzerine çökerek baldırlarımdan tuttu. Aybüke kaldığı yerden devam ediyordu.

Biraz daha devam ettikten sonra ağzından çıkarttı. Sol eliyle aletimden tutarak ezgiye doğru uzattı. Şoktaydım resmen bunu beklemiyordum. Ezgi de benim gibi hem şokta hem de heyecanlı görünüyordu. Ağzını açarak aletimi yavaşça ağzına almaya başladı. Heyecanını yenmeye başlamış olmalıki elini de kullanmaya başladı. Çok güzel yalıyordu gerçekten. Ağzının içinde dilini de kullanıyordu. Ezgi devam ederken onu izleyen aybükenin saçlarından tutarak taşaklarıma doğru ittirdim. Sıra sıra bu şekilde çok güzel yaladılar hatta boşalma noktasına kadar gelmiştim.

Ezgiye hemen atlamış gibi olmayayım diye aybükeyi kaldırdım duvara doğru domalttım. Ezgi ağzından çıkardı kendi de kalktı ama eliyle tutmaya devam ediyordu. Kendi eliyle arkadaşının amına doğru aletimi hizaladı. Yavaşça içine girdiğim de aybüke de inlemeye başlamıştı bile. Aybükenin kalçalarını tutup girip çıkmaya başladım. Kalçalarını ayırdığımda göt deliğinin dün akşamdan kalma hala kızarık ve açık olduğunu gördüm.

Ezgi de bana iyice sırnaştı göğüsleri vücuduma değiyordu. Eliyle de arkadaşının kalçalarını elliyor sikişimizi izliyordu. Yukarıdan akan sularla birlikte içine girip çıkarken sesler ve aybükenin inlemeleri banyoda yankılanıyordu. Tempomu arttırmadan yavaş yavaş sikiyor bir yandan da yanımda duran ezginin kalçalarını elliyor mıncıklıyordum. Ezgiyi bir an önce sikmek için de can atıyordum. Aybüke doğrularak aletimi içinden çıkarttı. Odaya geçelim rahat değil burası diyerek duştan çıktı. Havlulara sarılıp kurulandıktan sonra odaya geçtik. Ezgi ben ekine bakıyım diyerek kendi odasına tipobet giriş gitti.

Biz kendi odamıza geçince ne yapıyorsun sen dedim. Daha sonra konuşuruz şimdi zevkin keyfini çıkar dedi. Seviyordum bu kızı beni mutlu etmesini çok iyi biliyordu. Aybüke yatağa yatırdı beni hızlıca. Üstüme çıkarak tekrar öpüşmeye başladık. Bu sırada ezgi yavaşça kapıyı kapatarak geri geldi. Yanımıza oturup izlemeye başladı. Aybüke tekrar aşağılara doğru vücudumu öperek yalayarak inmeye başladı. Üstümden sol yanıma doğru inerek inmiş olan aletimi yalamaya başladı. Sol yanımda Aybüke sağ yanımda da ezgi vardı.Banyoda yaptıkları sakso seansına devam ediyorlar sıra sıra yalayarak tekrar aletimi kaldırdılar.

İlk hareketi aybüke yaptı. Aletimin üstüne oturarak yavaşça içine aldı. Sırılsıklamdı her zamanki gibi. Üstüme doğru uzandı ve kalçalarını oynatmaya başladı. Bir yandan boynumu emiyordu. Elimi kalçalarına attığımda ezginin elinin de orada olduğunu anladım. Aybüke kucağımda zıplarken doğruldu.Ellerimi göğüslerine attım bu sefer. Zıpladıkça sallanan göğüsleri mükemmel görünüyordu. Ezgi de doğrularak baldırlarımın üstüne tam Aybükenin arkasına oturdu. Arkasından arkadaşına sarılarak aybükenin boynuna ve sırtına ufak öpücükler konduruyordu. Baldırlarımda ezginin amını hissettim sıcacık yanıyordu resmen.

Ezgi ellerinin aybükenin memelerine atınca elimi çektim. Karşımdaki manzara çok güzel görünüyordu.Aybüke inip kalktıkça Ezgide onla beraber hareket ediyordu. Aybükenin aldığı zevk gözlerinden okunuyordu.Ezgi olduğu yerden kalkıp aybükenin önüne göbeğimin üstüne oturdu sırtı bana dönük şekilde oturdu.Kalçaları ve göt deliği gözümün önünde mükemmel duruyordu. Bir an elimi ezginin poposuna attım ama hemen geri çektim. Aybüke onaylamadan istekli bir şekilde ezgiye dokunursam sıkıntı çıkabilir diye düşündüm. Ezgi bu durumu farketti aybükeye sevgilin elini çekti utanıyor galiba dedi gülerek. Aybüke elini uzatarak elimi tutup ezginin poposuna koydu. Tamamdı bu iş istediğimde buydu zaten. Aybükeyi sikerken ezginin poposunu sıkıyor parmaklarımı göt deliğinde gezdiriyordum ezginin. Ezgi de aybükenin memelerini okşayıp boynunu öpüyordu. Arkadaşının ona dokunması hoşuna gitmiş olacakki aybüke geliyordum diye inlemeye başladı.

Kalçalarımı oynatarak boşalması için hızlandım. Ezgi biraz eğilerek aybükenin meme uçlarını yalamaya başladı. Eğilmesiyle birlikte kalçalarını suratıma daha çok yakınlaştı. Kafamı az öne itsem amını götünü yalayabilirdim. Yakınlaşmasıyla birlikte amının kokusunu hissedebiliyordum. Harikaydı. Göğüsleri yalanan aybüke inleyerek titremeye başladı. Ekin duymasın diye biraz sessiz inliyordu ama titremesi uzun süre kesilmedi. 2 3 dakikaya vardır üzerimden inemedi. Çok zevk aldığı belliydi. Aybüke kendine gelince aletimden kalkarak sağına doğru benim soluma attı kendini.

Ezgi kucağımda kalmıştı. İkimizde ne yapacağımızı bilemez bir şekildeydik. Amının kokusuna dayanamıyordum. İlk hareketi ben yaptım. Kalçalarından sıkıca kavrayak üzerime doğru çektim. Suratıma oturur pozisyona gelince o günlerdir yemek için sabırsızlandığım am 1 cm dibimdeydi artık. Amının dudaklarını emdiğim anda ohh seni geldi ezgiden. Tamamını ağzıma alıp hoyratça emmeye başladığımda vücudumun üstündeki elinin tırnaklarını vücuduma batırmaya aynı zamanda inlemeye başladı.

Çıldırmış gibi yalıyordum. Amının tadı kokusu harikaydı. Ezgi sadece inliyordu. Aletimde aybükenin elini hissettim. Sikimin üstünde kalan sıvılarını eliyle aletime yaydı tekrar ağzına aldı. Aybüke beni emerken tipobet güvenilir mi ben Ezgiyi emiyordum. Tek elimi kalçalarından çekerek amına getirdim. Şimdi hem alttan emiyor hemde clit bölgesiyle oynuyordum. Ezgi daha da çıldırmış gibi inliyordu. Dudaklarımı çektim. Tek parmağımı amına doğru soktum. İnlemesi ohhlamaya dönüştü. İçinin dar olduğu tek parmağımla bile hissetmiştim.Ezgiyi biraz parmakladıktan sonra inlerken dayanamıyorum diyerek indi üstümden.

Aybüke noldu çıldırıyon dimi orospu dedi kahkaha atarak. Ezgi de dayanamıyorum lütfen çok istiyorum dedi. Aybüke bana dönerek ne duruyosun aşkım hadi dedi. Bunun içinde onayı almıştık. Delirmek üzereydim sonunda ezgiyi sikecektim. Doğruldum kalktığım yerden. Ezgi çapraz yatıp bacaklarını çoktan açmış içine girmemi bekliyordu bile. Yatağın üzerinde dizlerimin üstüne çökerek bacakları arasında yerimi aldım.

Aletimi pürüzsüz yumuşak amına dayadığımda Ezginin gözlerini kapatmış olduğunu gördüm. Yavaş yavaş deliğine hamle yaptığımda ağzını açmış zevk alıyordu. Mimikleriyle vücuduyla güzelliğiyle tam bir afetti ezgi. Böyle güzel kızı sikmek beni de heyecanlandırmıştı. Yavaş yavaş içine girmeye başladım. İçi sımsıcak cayır cayır yanıyordu ve çok dardı. Aybükeye göre daha da dardı. Bu benimde daha çok zevk almamı sağlıyordu.

Yarısına kadar soktuktan sonra gidip gelmeye başladığımda ezginin inlemeleri artık çığlığa dönüşmüştü. Aybüke sağıma doğru gelip boynumu öpmeye başladı. Kulağıma sik aşkım şu kaşarı aylardır yarraksız kaldı sik de rahatlasın diyerek beni çıldırtıyordu. Aybüke böyle dedikçe daha sert köklemeye başladım ezginin amına. Tempomuz iyice arttığında Aybüke Ezginin üzerine doğru eğildi. Ezginin siktikçe sallanan memelerini tutup okşamaya başladı. Bende tek elimi domalmış pozisyonda duran aybükenin kutusuna atıp okşamaya başladım.

Aybüke kafasına biraz daha öne eğerek ezginin ona yaptığı gibi o da ezginin göğüslerini öpmeye uçlarını emmeye başladı. Bu durum ezginin de çok hoşuna gitmişti inlemeleri daha da arttığında. İnlemeleri şiddetlendiğinde geleceğinin anladım ezginin.Aybükeyi belinden kavrayarak ezginin üstüne çıkarttım.Belinden de bastırarak üst üste yatırdım. Aybüke ezginin boynunu öpmeye başladı hemen. Biraz daha hızlandığım anda devam et geliyorum diyordu ezgi. Bilerek durdum. Öpüşün yoksa devam etmem dedim piç piç gülerek. Ezgi aldığı zevkle hemen atıldı ama aybüke pek istekli gibi değildi.

Ufak bir öpücük yapıp bıraktı. Yetmez dediğimde ezgi aybükenin boynundan tutarak dudaklarına yapışınca bu sefer aybüke de karşılık verdi. Çok güzel öpüşmeye başladıklarında tekrar hızlandım.Ezgi orgazm olurken Aybükenin dudaklarını öpmeye bir yandan da inleyip titremeye başladı.Ezginin orgazm olurken amıyla aletime resmen baskı yapıyordu. Bu da beni boşaltmaya yaklaştırmıştı bile.Aybükeyi ezginin kucağından indirip yan yana yatırdım. Biraz daha içine girdikten sonra aletimi çıkarttım. Ezginin üzerine boşalmaya başladım. Göğüsleri ve göbeğine doğru her tarafı döl içerisinde kalmıştı.

Yanlarına attım kendimi. Yorulmuştuk üçümüzde. Harika dakikalar geçirmiştik ama bundan sonra neler olacak diye merak ediyordum. Ezgi hareketlenerek Ekin uyanmadan toparlanalım diyerek banyoya doğru koştu.Aybükeyle yalnız kalmıştık. Bana dönerek yanağımdan öptü çok zevk aldım teşekkür ederim dedi ve o da gitti peşinden banyoya. Bende temizlenmek için yanlarına gittiğimde gülüşerek bir şeyler konuşuyorlardı. Ben gelince sustular bişey demedim.

Buraya kadar olsun kaldığım yerden devam edicem. Sıkıldım yazarken kusura bakmayın. Hikayenin adını değiştirmeyi düşünüyorum çalmasın o orospu çocuğu diye bu hikayeden sonra tabi önerisi olan yoruma yazsın lütfen. Düzenli takip edenlerin kafası karışmadan okumaya devam ederler zaten. Teşekkürler şimdiden.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir