Gündelikçi (Temizlikçi) Fatma’nın Eşine Yardı

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Gündelikçi (Temizlikçi) Fatma’nın Eşine Yardı

Yalnız yaşıyorum ve yoğun bir iş tempom olduğu için evle çok ilgilenemiyorum. Bu yüzden de evi silip süpürecek, bulaşık çamaşır ve ütü işlerine gelecek birisine ihtiyacım oldu. O zamana kadar sağolsun annem gelip yapıyordu ama artık o da yaşını başını alınca ben ondan bir kadın bulmasını istedim.
Annem iyi niyetli birisidir. Genellikle paraya çok ihtiyaç duyan insanlara yardımcı olmaya çalışır. Bir gün telefon etti ve “Sana birini buldum. Daha çok genç ama eşi trafik kazasında felç olmuş. Bu yüzden eve para girmeyince kız da iş arıyormuş. Ben benim çocuğun ihtiyacı var deyince önce bir çekindi ama sonra arada siz varsanız olur. Normalde bekar evine gitmiyorum dedi. Ben de merak etme kızım zaten o çok seyahate gidiyor. Arada bir rastlaşırsanız da idare ediverirsin dedim” dedi. Anne sağol. İlk fırsatta gelsin dedim.
Ertesi gün görüşmeye kız geldi. Adı Fatmaymış. Fatma 22 23 yaşlarında çok genç bir kadın. Türbanlı olduğu için biraz daha yaşlıymış gibi gözüküyor dışarıdan. Kalçaları bir Türk kadını için oldukça dar ve göğüsleri ise kocaman. O kadar pardisönün içinde bile insanın gözü kaymıyor değil.
Fatmaya evi gezdirdim. Neyin nerede olduğunu söyledim. Sonra bir kahve yaptı fiyatı konuşmak için oturduk. Fatma neden bu işi yaptığından bahsetti. Eşi şoförmüş. Tır şoförü olduğu için gider günlerce gelmezmiş. Bir gün kaza haberi gelmiş. Sonra hastane işleri derken adam felç kalmış. O yüzden işten çıkarmışlar. Ameliyatla düzelirmiş ama çok para gerekiyormuş. Çalıştığı şirketin verdiği işten çıkarma parası zaten hastane ve bakım masraflarıyla bitmiş. Günlük 120TL olur ama annenizin hatrına 100TL alacağım dedi. Ben de “Olur mu öyle şey? Başına bunca sorun gelmiş. 120TL tamam. Yol parası da 10TL veririm. Yeter ki sen kocana iyi bak” dedim. Çok teşekkür etti.
-O zaman hazır gelmişken biraz etrafı toparlayayım dedi.
-Tamam olur dedim.
O etrafı toparlarken ben de bilgisayardaki işlerimi yapıyordum. Fakat arada Fatmanın vücuduna da gözüm kaymıyor değildi. Bunca yoğun tempo içinde hiç kız arkadaşım olamıyordu. O yüzden temizlikçiye bakmaya bile başlamıştım. Fakat Fatma da kendine baktırıyordu. Çocuk bile yapamadığı için daracık kalçaları vardı. Hele o göğüsler ne sömürülürdü. Belli ki kocasıyla tüm seks bağlantısı kesilmişti. Belki adamın siki bile kalkamıyordu. Tüm bunları düşünürken önümün kabardığını hissettim. Tabii çaktırmadan inmesini bekledim iş yapıyor gibi gözükürken.
1 saat sonra Fatma
-Bana müsaade sizin için Perşembeleri uygunsa ben Perşembe geleyim dedi
-Olur. Haftaya Perşembe gel. Duruma göre 15de bir gelirsin ya da her hafta gelirsin dedim
-İş haftalık değil gibi. Ev çok büyük değil. Ama bir başlayayım da bakarız dedi.
– buyur dedim 130TLyi uzattım
Aaaa olmaz bugün iş yapmadım dedi. Alamam.
Ben de olur mu öyle şey. 1 saatte bile bir sürü iş kotardın dedim ve eline parayı zorla tutturdum. Bu sırada eline dokunduğumda beklediğimden çok daha yumuşak ve pürüzsüzdü. O da eline dokununca bir an kalakaldı ve utanarak aldı.
-Bu olmadı size borçlandım. Bir şekilde ödeyeceğim dedi.
Ertesi perşembeye kadar Fatma aklımdan hiç çıkmadı. Olmadık seks pozisyonları kurdum kafamda. Sonra da kendime kızdım. Ulan dedim karı da beni bekliyordu. Türbanlı mürbanlı hatun. Belli ki dini bütün. Benim sikimin mi peşinde illegal bahis koşacak? Ama bir kere kafama girmişti bazı şeyler. En azından parasızlığını bahane edip biraz zorlamaya çalışacaktım durumu.
Ertesi Perşembe tam zamanında geldi Fatma. Bana hemen bir sabah kahvesi yaptı ve iş elbisesini giymeye gitti. Tuvaletten bir çıktı ki nefesim kesildi. O pardösülü kadın gitmiş siyah tayt giymiş tüm vücut hatlarını belli ediyordu. Beyaz tshirt içerisinde o koca göğüslerini güçlükle tutmaya çalışan siyah sütyeni çok rahat gözüküyordu. O an Fatmayla ne yapıp edip birlikte olmam gerektiğini anladım. Fakat acele etmemeliydim. Çok uygun bir zaman kollamalıydım. Yoksa bir daha onu hiç göremeyebilirdim.
Birkaç ay geçti. Bu süreç içerisinde ben Fatmaya bir anahtar verdim ve her hafta eve gelmesini ve temizlemesini istedim. Seyahatlerde olduğum için ona bankadan para yolluyordum.
Bir Perşembe günü geldi. Ben de evdeydim. Yine o muhteşem fiziği beni benden almıştı. Türbanlı olması da ayrı çekici geliyordu. Fakat bir sorun vardı. Çok durgundu.
-Fatma bir şey mi oldu? Sorunun mu var?
Önce yok mok dedi ama sonra
-Fikret Bey. Doktor yeni bir aşamaya geldiklerini ve bir tedaviye başlayacaklarını söylüyorlar. Bunu devlet ödemiyormuş. İstanbul’da geceli gündüzlü bir rehabilitasyon merkezinde kalması gerekiyormuş.
Bunu der demez aklımda bir hinlik oluştu.
-Eeee bu güzel işte. Eşin sağlığına kavuşacak. Ne kadar sürecekmiş?
Valla ilk etapta en az 6 ay. Bu 6 ayda tedaviye cevap veremeyeceği belli olacak. Eğer cevap verirse 1,5 yıllık bir süreç.
-İyimiş. Tünelin ucunda bir ışık var.
-İyi de aylık 5200TL istiyorlar. Eğer refakatçi olursa oda ve yemek 1800TL de o. Toplam 7000TL.
– Oooo evet çokmuş.
Fatmanın gözleri doldu. Ben de onu sakinleştirmek için mendil alıp yanına gittim. Elinden tuttum sırtını sıvazladım. Kafamdaki fikri sunabilirdim. Sonuçta 9500TL maaş alıyordum ve tek başına bana çok çok yetiyordu.
– Bak sana bir teklifim var. Sen kocanın iyileşmesini ne kadar istiyorsun?
– Çok istiyorum. O nasıl soru. Elimde olsa her şeyimi veririm.
– O zaman sen her şeyini bana ver sorgusuz sualsiz, ben de kocanın 5200Tllik masrafını karşılayayım. 7000’e çıkamam ama.
Fatma dondu kaldı. Her şey derken? Dedi.
-Çok açık. Bu evin temizliği dışında benim de ihtiyaçlarımı karşıla ben de kocanın hastane masraflarını vereyim.
-Ama… Dedi kaldı.
-Yani kocan iyileşinceye kadar beni kocan belle.
Fatma durdu. İşinin başına döndü. Akşam eve giderken ona 130TLsini uzatırken
-Kocam olmadığında evin kirası olacak 500TL. dedi
-Tamam. O da bende… Zaten ben seyahatten döndüğümde olacaksın. Gece bende kalacaksın. Yani ayda 10 gün benim olacaksın.
-Peki. Ben kocamı ikna edeceğim ama bu iyiliği karşılıksız verdiğinizi söyleyeceğim.
-Tabii ki.
Aradan 10 gün geçmişti. Fatma aradı. Kocam biraz zor kabul etti ve İstanbul’a götürdüm. İlk ödemeyi yapmamı istiyorlar dedi.
-Gel o zaman. Gel de 5700Tl vereyim.
Fatma gelirken bankaya gittim. Parayı çektim. Yatak odama koydum
Bir süre sonra kapı çaldı. Fatma gelmişti. Çok mahcuptu. Salona oturttum.
-Bak dedim. Bunda kızacak mahcup olacak bir şey yok. Kocan hasta. Para lazım. Sende o yok bende var. Benim karım yok karşılığında sana teklif ettim. Ben de burada senden yararlanacağım. Sonuçta ikimiz de kocana yardımcı oluyoruz. Ben parasal olarak youwin sen de bedensel olarak.
-Böyle düşünmemiştim. Kendimi orospu gibi hissediyordum.
-Hayır dedim hiç değilsin. Yardım için elinden geleni yapan bu uğurda herşeyi göze almış iyi bir eş ve yardımseversin dedim.
Bana baktı gülümsedi. Gülünce yavaşça yanaştım dudaklarımı dokundurdum. Kendini hiç çekmedi. Ben de öpmeye başladım. Dudakları dolgundu. Yavaşça dilimle dudağını araladım ve beklemediğim bir hızla dilimi diline değdirmeye hatta emmeye başladı. Eliyle de belimde tutup kendine çekti. Ben de elimle göğüslerinin üzerinde gezinmeye başladım. Nefes alışı hızlanıyor dilimi ısırmaya başlıyordu. Belimdeki elini sikim üstüne doğru sürükledim. Pantalonda sikimi hissedine kendini geri çekti ve eli sikimdeyken
-Hemen sertleşmiş dedi
-O kadar uzun zamandır seni bekliyor ki dedim.
-Gerçekten mi dedi. Hiç çaktırmıyordunuz.
-Bu siz biz kessek Fatma. Bana Fikret de.
-Tamam Fikret. Valla bunca zaman üzerimde gözün varmış ben mi bilmiyordum?
-Öğrenme zamanı geldi ne kadar gözüm varmış bakmak ister misin dedim ve fermuarımı açtım.
Fatma donumun içinden sikimi dışarı çıkarınca.
-Oha. Çok büyükmüş. Kocamın çok daha küçüktü dedi.
-O zaman yeni kocanın sikiyle tanış dedim
Ağzını açıp içine aldı. Ağzı adeta yanıyordu. Biraz önce dilimi sömüren ağzı şimdi sikimi sömürüyordu. Arada dışarı çıkarıyor kökünde ucuna yalıyordu. Belli ki kocasını göndermek onun parasını bulmak ve yeni ve daha büyük siki bulmak hoşuna gitmişti.
İki elimle kafasını tuttum. Sikime doğru bastırıp çekiyordum. Tamamen kendini bana bırakmıştı. Sikim ağzındayken pantalonumu iyice çıkardım. Donumu da sıyırdım. Ben ayakta duruyor ve o oturuyordu. Türbanlı kafası sikimin önünde bir ileri bir geri gidiyordu. Bu işin bu kadar çabukolması beni çok rahatlatmıştı. Türbanından tutup sikimi ağzından çıkardım.
-Bakalım bana burada göstereceğin nelerin var dedim ve gömleğinin düğmelerini çözdüm. Karşımda o kacaman göğüsleri tutmakta zorlanan sütyeni ve her an patlayacak gibi gözüken göğüsleri vardı.Elini arkasına aldı ve sütyenini tek hamlede çıkardı. Göğüs uçları koyu renkli ve sertti.
-Harikaymış göğüslerin. Hem de uçları çok sert. Ne ozevk mi alıyorsun
-Her gün ağzıma sik almıyorum. Aylar oldu bu işleri yapmayalı. Daha sertleşmesinler mi. Dudağım bile uyuştu dedi. Yavaşça yanaştım. Göğsünün çeşitli yerlerine öpücükler kondurdum. Ben öptükçe onun vücudu kasılıyor nefes alışı sertleşiyordu. Dilimle göğüs uçlarını yalamaya başlayınca eliyle başıma bastırma başladı. Ben de iki meme ucunun birini ısırıyor diğerine geçiyordum. Bu sırada alttan bacak arasına elimi yerleştirdim. Vıcık vıcık olmuştu. O am artık sikilmeyi bekliyordu.
Uzun eteğini iyice sıyırdım. Islak donu karşıladı beni. Önce üstten biraz ovuşturdum. Fatmanın mırıldanmalarından daha ileri gitmem gerektiğini anladım. Donunu çıkarınca yeni traşlanmış olan amı önümdeydi. Belli ki parayı almadan önce o da hazırlık yapmıştı.
Dilimi am dudaklarının arasına sokunca Offfff dedi Fatma. Dilimin pütürlü yüzeyi klitorisini yaladıkça bacaklarını daha geniş açıyor ve diyaframı kasılıyordu. Dilimi kah amının içine sokuyor kah klitorisini yalıyordum. Nefes alışları ve inlemelerinin artışından boşladığını anladım. Bedeni deprem geçirir gibi sallanıyordu.
-Offf çok uzun zaman youwin giriş olmuş. Çok özlemişim. Böylesini yaşamamıştım. Kocam çıkarır benim zevk almama zaman bırakmadan işini hallederdi. Daha sen içime bile girmeden boşalttın. Dedi
-Eee bizde işler böyle istersen bir de içine gireyim dedim.
-Gir valla. Şimdi artık iyice eminim doğru bir karar verdiğimden dedi.
Kendim de soyundum onu da tamamen soydum. Yatak odasına götürdüm. Oraya yatırdım. Parayı gördü.
-Tamam anladım sen ciddisin bu para işinde ama şimdi onu kaldırır mısın? Kendimi kötü hissediyorum dedi.
-Kötü issetme ama kaldırırım dedim. İstersen her şeyi kaldırırım dedim güldüm.
-Sikin zaten kalmış kalkacağı kadar dedi gülerek
Önce öpmeye başladım. Sonra türbanının altını sıyırarak boynunu öpmeye başladım. Gözleri kapalı zevk aldığı her şekilde belliydi. Elimle de vücudunu çeşitli yerlerini okşuyordum. Belli ki böyle bir muamele görmemişti. Ne yapsam kasılıyor ve zevk alıyordu. Yavaşça 62 pozisyonuna döndüm. İki bacağı arasına yerleştim. Ben de onun kafasını iki bacağım arasına yerleştirdim sikimi de ağzına verdim. O dondurma gibi sikimi yalarken ben de hem Fatmanın amını yalıyor hem de bir parmağımla o dokunulmamış gibi duran göt deliğine masaj yapıyordum. Kalçaları o kadar küçük ve güzeldi ki. Ben amını yalarken bilerek sikimle de biraz onun boğazını zorluyordum. Bunu hiç dert etmiyor gibiydi.
Pozisyondan çıktık. Ben bacaklarını iyice açtım. Sikimin başını amının ucuna sokup çıkarıyordum. Önümde çıldırmışçasına zevk aldığını görebiliyordum. Sonra yavaşça sikimi amının içine sokmaya başladım. Amı o kadar dardı ki. Ben soktukça zevk naraları attı.
-Offff ne kadar büyük. Harika. Diyordu.
Önceleri yavaş yavaş siki sokmaya başladım. Sonra hızlanmaya başladım. Taşaklarım götünü şaklatıyordu. Bir anda evi et sesi ile inlemeler sarmıştı. Ayak parmakları iyice gerilmiş ve iyice yukarıyı gösterir olmuştu. Bir kadının ne kadar zevk aldığını buradan anlamak mümkündü. Sonra birden belinde tutup sikimi çıkarmadan ayağa kalktım. Eliyle boynuma sarılmıştı. Bacakları kollarımın üstünden sarkıyor ben Fatmayı zıplattıkça bir aşağı bir yukarı sallanıyordu. Bu beni daha çok azdırmıştı. Fatma ağır olmadığı için ayakta sikebiliyordum. Ben zıplattıkça sikim daha derine giriyor Fatma daha çok bağırıyordu. Bacakları kollarımın iki tarafında olduğu için amı da göt deliği de iyice açılmıştı. Hem sikiyor hem de parmağımı götüne sokabiliyordum. Bildiğin Fatmayı iki taraftan ayakta kazığa geçirmiştim. O da bundan çok memnundu.
Artık gelmeye başladığımı hissettiğimde sırt üstü yatağa koydum
-Gelmek üzereyim dedim. Ben göğüslerine attırmak isterken bir hamlede sikimi ağzına aldı. Dili o kadar hareketliydi ki kendimi tutmamın imkanı yoktu. Tüm gücümle içimdeki döller Fatmanın ağzının içine fışkırıyordu. Fatma hiç ağzını çekmedi. En son damlaya kadar hepsini yuttu. Hatta çıkardı sikimi başta aşağı yalayarak kalan tüm dölleri de yuttu.
-Ben böyle bir şey yaşamadım. Harikaydı dedi.
-Bu son olmayacak emin olabilirsin. Dua et de kocan yavaş iyileşsin dedim.
-Bu bir dua mı beddua mı bilmiyorum ama eğer sonunda iyileşecekse sen de yardımcı olacaksan yavaş olmasında sakınca yok dedi. Kocam sennin beni siktiğin gibi sikmedi çünkü dedi.
Fatma duşunu aldı. Başucumdaki 5700TLyi aldı ve bana göstererek
-Sen üstüne düşeni yaptın. Ben de bundan sonra elimden ve altımdan ne geliyorsa yapacağım dedi. Ve gitti.
Şimdi sonraki buluşma için can atıyorum. Çünkü bu yardıma karşılık sadece am sikerek benden kurtulamaz.

Beğendiyseniz maceranın devamını da yazarım.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir