Karimla Turkiye’ye kesin donus – Giris

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Karimla Turkiye’ye kesin donus – Giris
Seneler sonra karımla Türkiye’ye kesin dönüş yapmak kolay olmayabilirdi. Ama eski lise arkadaşlarımla son bir kaç ziyaretimde tekrar bağlantı kurmuş olmam olayı kolaylaştırmış hatta zevkli bir hale bile getirmişti. Eski arkadaşlarım pek değişmemişlerdi. Açıkçası ben de. Kişilik olarak farklı olmamamıza rağmen hala anlaşıyorduk. Aralarından Mehmet’le Okan lise yıllarında en yakınlarımdı. İlk sarhoş olmalar, ilk çapkınlıkları hep beraber yaşamıştık. Mehmet daha maçoydu. Aslında şimdi beraber oldukları gurup da, o maço takılanlardan kalanlardı.

Kızlarla yapmadıkları kalmaz ama hiç birine evlenilecek kız olarak bakmazlardı. Hepsi, bakire,çocuklarına iyi birer anne ve eş olacak kızlar arıyorlardı. Sonunda istedikleri gibi aileler kurduklarını da anlatılanlardan anlamıştım.
Sadık, namuslu eşleri, çocukları olmuştu. Buna karşılık kendileri çapkınlıklarından hiç birşey kaybetmemişlerdi.

Türkiye’ye bir gelişimde Mehmet bana akşam erkek erkeğe yemeğe çıkacaklarını söyledi. Herkes seni görmekten çok mutlu olur dedi. Onlarla beraber olmak benim de çok hoşuma gidecekti. Tabii dedim.

Mehmet’le akşam buluştuk. Restauranta birlikte gittik. Bizden önce gelmiş on kişi vardı masada. Çok sıcak bir şekilde karşıladılar beni. Yemekler rakılar, eski hikayeler. Çabucak eski samimiyetimize döndük. Sadece 3- 4 kişi vardı tanımadığım vardı içlerinde.

Sohbet ilerledikçe bütün konular kadınlar üstüne oldu. Mehmet şaşkınlığımı fark ettiğinde açıklamak ihtiyacını hissetti. Haftada bir iki gece eşlerinden ayrı buluşuyorlarmış. Hepsinin birer metresi olduğu gibi, bazı geceler de ruslarla alem yapıyorlarmış. Ağzım açık kaldı. İşleri çok iyi idi. Eşlerine de rahat bir hayat yaşattıkları için şikayet eden olmuyormuş .

Benim eşimle olan ilişkimi sordular. Biz daha kadın erkek eşitliğine saygılı daha modern bir aileyiz dedim espirili bir şekilde. Gülüştük. Beni kılıbık bulduklarına emindim. Aslında ilişkimizin gerçek halini söylesem ne derlerdi bilmiyorum.

Karımla evlenmeden onun çok özgür bir kişiliği olduğuna kabul etmiştim. Sevgililik döneminde başka erkeklerle olmadan edemediği için oturup konuştuk. Bu davranışlarını kabul etmemi istedi. Çok seviyordum ve modern inançlarım da olduğu için pazarlık ettik. Evlendiğimizde sadece tatillerde ya da tanımadığımız erkeklerle olacaktı zor bir şeydi ama onun için de kolay değildi. Bir erkek yetmiyordu.

On senelik ilişimiz süresinde iki düzine erkekle olmuştu. Bazıları tek seferlik, bazıları da 5-6 . İki tanesi birkaç ay sürdü. O zaman da Duygu beni kaybetmek istemediği için, rahatsız olmaya başladığımı fark edince ilişkileri bitirdi. Hiç biri tanıdık değildi. Bir daha da görmedik

Bütün bunları yaparken hiç bir tanıdığımız da hayatımızın bu yönünü fark etmedi. Sadece Duygu’nun rahat ötesi bir kişiliğinin olduğunu, cinsel konularda özgür yetiştiğini, kendine sonsuz güveni olduğunu hissederdi, o kadar.

Gerçekten de herşeyi paylaşırdık. Hiç bir gizlimiz yoktu bir birimizden. Ben de bir kaç kadınla birlikte oldum yıllar içinde ama Duygu’nun libidosunun yanında benim arzularım zayıf kalıyordu. Zamanla onun yaşadıkları cinsel hayatımızın merkezi oldu .

Bana erkeklerle yaptıklarını anlatmaktan ya da izletmekten zevk aldığını itiraf etti. Ben de bundan zevk aldığımı… Hatta gittikçe artan bir derecede.

Doğal olarak eski lise arkadaşlarımın yaşantılarını eve döner dönmez heyecanla Duygu’ya anlattım. O daha büyük bir heyecanla dinledi. Gözleri fal taşı gibi açılmışti. Detayları öğrenmek için sık sık sözümü kesip sorular sordu. Çok tahrik olmuştu bundan. Tahminimin ötesinde tahrik olmuştu. O gece deli gibi sevişti benimle.
Aylar sonra tekrar Türkiye’ye giderken Mehmet’lerle buluşacak mısın? Yeni hikayeleri öğren diye sıkı sıkı tembih etti. Açıkçası ben de duymak istiyordum arkadaşlarımın hayatlarının detaylarını.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir