KÜÇÜK SAPIKLIKLARIM. 7

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

KÜÇÜK SAPIKLIKLARIM. 7
Neredeyse benim yarım kadar bu. Suratı ve daha küçük olmasına rağmen memeleri bakıcıyı andırıyor. Söylediğimde kuzeniyim diyor. Eğilip dudaklarını öpüyorum. Genç diri. Kimdir necidir bilemem içeride prezervatif var mıdır diye bakmak için bir dakika diyerek banyoya geçiyorum. Bir tane çıkıyor çekmeceden. İşeyip sikime su tutup odaya soyunmuş döndüğümde yatağın üstünde çıplak bekliyor. İncecik beli ve ufacık karnının altındaki amı ince bir çizgi, sanki el değmemiş açılmamış şekilde. Bakıcıdan geldiğim yerlere bak.

Yanına uzandığımda küçük memelerinin neredeyse ikisini aynı anda tutacak kadar ufak tefek vücudu. Elimi aşağıya doğru indirirken ilk olacak diyor. Duruyorum. Ne diyorsun sen. Ben kızım daha diyor. Emin misin diyorum benimle sevişmeye. Yaşıtın biri ile yaşa bunu hem bak senin için büyük bu. Dikilmiş sikimi gösteriyorum. Ben seni gördüğümde kararımı verdim diyor. Boş yere prezervatif aramışım.

image
Bakireliğini aldığım son kişi karımdı ve o da çok zorlanmıştı. Bu kız 18’inde ve narin bir bedeni var. Bir kere daha kalkıp içerden ıslak mendil ve havlu getiriyorum. Belini kaldırıp altına havlu koyuyorum. Şaşkın bekliyor. Heyecandan konuşuyor. Bir iki kere erkek arkadaşı ile oral seks yaptıklarını filan anlatıyor.

Ufak göğüslerinin birini tamamen ağzıma alarak emiyor ve yalıyorum. Oradan göbeğine iniyorum. Cildi yumuşak parlıyor. İnce çizgi hala amı. Parmaklarımla ile usulcacık dokunuyorum tepesine. Nemlenmiş. Dudaklarımla yavaşça öpüyorum. Tertemiz. Dilimin sadece ucu ile korkar gibi çizgisinin üstünde geziyorum. Pespembe bir tomurcuk açılıyor karşımda. Bızırı pembe bir nokta. Dilimin ucu ile dokunuyorum. Çırpınıyor. Bir ısırımlık kalçalarına iniyorum. Göt deliğinden başlayıp bu sefer dilimi içine sokup bızırına gelmem boşalmasına yetiyor. Çırpınıyor, titriyor. Doğrulup dudaklarıma yapışıyor. Bir eli sikimde amına hizalamaya çalışıyor. Dur diyorum. Canı yanacak salağın. Bacaklarını katlayarak ıslanmış amını fırçalıyorum. Yeni boşalmış amı ıslatıyor sikimi. Bir yandan inliyor ama gözlerinde bir korku. İyice katlıyorum kızı ve başını denk getiriyorum. Sikimin altında amının girişi kayboluyor. Girmesi imkansız biraz aşağıya doğru bastırarak sikimin baş kısmını sokuyorum. Dar denemez bir korse sanki amı. Biraz iteklesem kadınlığa geçecek hissediyorum. Başını sokup çıkarmayı iki kere daha tekrarlıyorum. Hafif bir gerginlik sonrası sanki çıt diye bir ses çıkıyor. Aynı anda gelen bir çığlık ile gözleri yaşarıyor. Çok az geri gidip bir iki santim daha girip duruyorum. Elleri ile itekliyor. Sikimi çıkartıyorum ucunda hafif bir kırmızılık bir iki damla da yandan süzülüyor. Islak mendil ile kendimi ve onu siliyorum.

image
Havluyu alıp altından tekrarlıyorum yaptıklarımı, başını sok bekle bir iki git gel sonra çıkar. Sikimin ucunda hafif bir pembelik var sadece. Az oldu kanaması. Bir iki dakika hafif tempo ile sikiyorum. İçinden çıktığımda şaşkın. Coşup dibine kadar soksam ilk günden kaçacak ceylan. Sikimin ucundaki pembeliği silip sikimi ağzına dayıyorum. İlk günden dağıtmamalı kızcağızı. Emmesi de acemice. Gelmeme yakın çıkartıyorum sikimi boynuna akıyor döllerim. Duş yapınca burada kal diyorum ertesi sabah minik vücudunu evire çevire sikiyorum. Birbiri ardına orgazmlar yaşıyor. Şimdi kadın oldu işte.

Ev, iş, karım, yeni kız, arada iki kere kanka ile bakıcıya giriş. Yani sonbahar da yoğun geçiyor. Ufaklığın amı hala daracık ama üzerimde zıplamayı ve ağzına boşalttırmayı seviyor. Götünü sikmeyi özel bir kutlama olursa diye saklıyorum. Kaynana bir iki gelişinde daha bana karşı hep mesafeli ben ise her defasında daha sıkı sıkı sarılıyorum, karşılarken, veda ederken. Koca memeli ile bir kere görüşebiliyoruz. İki arada soruyorum var mı bir gelişme diye, yok diyor müdür ile de hiç görüşemedik. Kocada bir gelişme? Yok aynı öküz. Sen de söz verdin ama bir yardımını görmedik diyor. Vay vay karıya bak. Haklı da ama. Aramızda bir mesaj trafiği başlıyor. Çevremden rasgele erkek fotoları gönderiyorum nasıl beğendin mi diye. İyice kanka muhabbetleri dönüyor aramızda. Bak bu da bizim okulun azgın dulu diye foto atıyor. Sakallı lan bu karı diye cevap yazıyorum. Kaynanayı da unuttuk. Hafızasını soğutmamak lazım. Hafta sonunda kayınpederin kontrolleri için bizdeler bir hediye paketi hazırlayıp İzmir’e öyle geçmeli.

Pazar gecesi geliyorlar. pazartesi sabahı kontrolleri var kayınbabanın. Prostattan şüpheleniyorlar. Seks hayatı bitiyor yani bir üstadın daha. İyiliksever damat olarak özel bir hastaneden VİP randevu alıyorum. Sabah ben sizi bırakırım bütün gün kontrolleriniz sürer nasılsa ben yokum, Şöför de bütün gün eşlik eder beraber döner diyorum. Siz hiç yormayın kendinizi. İtiraz ediyorlar bu kadar masrafa ne gerek diye. Karım da erkek hastalığı anne senin ne işin o servislerde diye bastırınca kabul ediyorlar. Pazartesi sabahı kahvaltıdayız. Karım aşk dolu bakıyor bana. Siz hazırlanın ben bir yarım saat çalışmalıyım, İzmir’de imzalayacağım sözleşmeler için diyorum. Odadaki kontroller tamam. Çalışmayan kamera yok, son güncelleme ile çözünürlükler artırıldı, zoom yetenekleri iki katına çıktı. Çekmece delisine hediyeleri hazır.

Kayınpederi bıraktıktan üç saat sonra İzmirdeki ofisteyim. Tüm uçuşu kalkan sikimi saklayarak geçirdim. İner inmez kankayı aradığım iyi olmuş. Genç kıza izin ver demiştim. Kamera sisteminin önüne oturmadan önce bir kat sikiyorum. Hıçkıra hıçkıra boşalmasını seviyorum şu an kucağımda olduğu gibi. Son bir iki sevişmemizde yağlayıp bir parmağımı sokmayı başardım götüne. Parmak zor giren göte bakalım bu nasıl girecek.

image
Yılbaşında Gürcistan’a gideceğim ama uçaklar çok pahalı diyor, küçük orospu. Biletini al faturayı bana gönder diyorum. İstersen business uç. Şu an derdim değil. Tüm sözleşmeler hazırlanmış, Bir gece önce de kontrol etmiştim zaten. Bana iki gün verin diye başımdan savıyorum avukatları. Çalışmam lazım diye de kapıyı kapıyorum. Hemen İstanbul’a bağlanıyorum.

Biz evden çıktıktan sonra biraz bakıcı ve çocuk ile oynuyor. Kahve içiyor. Bakıcı çocuk ile oyalanırken odasına çıkıyor. Bir gece önce baktığı çekmecelerden arta kalanları karıştırıyor. Hiç bir şey yok tabii ki. Merdiven başından aşağıyı kontrol edip bizim odaya giriyor. Önce banyo dolapları. Benim çekmeceleri didik didik ediyor odada. Kamera orada, kullanmayı da biliyorsun artık. Yerine bırakıp hızlıca odasına dönerken çalışma odasını kontrol ediyor eli ile. Kapı kilitli ama üzerinde anahtar var. Anahtarı çevirdi içerde. Dolapları pas geçip doğrudan ekrana gidiyor. Bir önceki görüntüler aklında demek ki. Bu sefer ekrandaki görüntü daha da şok edecek onu. Yatta suratına boşanılan mature resmi ve yanında kendi resmi. Yat gezimizde çekilmiş mayolu bir pozu.

image
Ayakta ekrana bakakalmış durumda. İki büyük ekranda başka bir şey yok. Kıpırdamadan ekrandaki görüntüye kilitlenmiş, iki ihtimal var. Önündeki sandalyeye çökmeli veya hızlıca odadan çıkmalı. Her iki durumu da test ettiğimde sol tarafında kalan yarı açık çekmecenin içi gözüküyordu. O da görüyor. Çekmecede o bulmadan bir saat önce spermlerim ile doldurduğum kendi bikini altı. Herkes aşağıda beklerken biraz zor olmuştu ama yine de oldukça doldurmayı başarmıştım üstünü. Yatta devrilen öbekte görür görmez cebime atmıştım ve bugün işe yaradı.Çekmecedekini almak için uzandığında eline bulaşıyor döllerim. Çekmeceyi o şekilde bırakıp koşar adım terk ediyor odayı. Ellerini sabunluyor uzun uzun.

image
Akşama kadar da odasına kapanıyor, sadece iki kere kahve içmeye iniyor. Bu planladığımdan da iyi. Onu sikme hayallerimi, spermlerimi gördükten sonra beyni ne derse desin vücudunun verdiği tepki azmak olacak. Bakıcıyı arıyorum. Çalışma odası açık kaldı galiba, hizmetçi filan girer dosyalar var sen kilitle al anahtarı diyorum. Canlı yayında takip ediyorum. Dediklerimi yapıyor. Ben öncesinde uzaktan erişim ile bilgisayarı çoktan kapamıştım ekranlar bomboş şimdi.

Kayınpederin sorununu ufak bir operasyon ile hallediyorlar. İki gün hastanede iki gün bizde kalıp dönecekler. İzmirdeki gecelerim genç kızı sikerek geçiyor. Dönmeden önceki geceyi biriken görüntü var mı diye boş bırakıyorum.

Bir gece kocasının yanında hastanede, eve geldikleri ilk gün karımda evde. Bana malzeme ikinci gün çıkıyor. Şöför araba ile babasını son kontroller için hastaneye götürüyor, akşam da Bursa feribotuna binecekler. Sabah kahvesini içip biraz geziniyor ortalıkta. Çalışma odasını zorluyor kapalı. Gidince eserimi yok edeyim unutmadan.

Bizim odaya giriyor. Kamerayı alıyor, geri çıkıyor kamerayı aldığı yere bırakarak. Bir süre daha merdiven başında bekliyor. Macera filmi gibi biraz ileri sarsam sonucu göreceğim. Bekliyorum onunla birlikte. İhtimal uzun süredir sevişmedi ve kahvenin de etkisi vücudunu ele geçiriyor. Bizim odaya geri dönüyor kamerayı alıp doğru kendi odalarına giriyor. Yatağının kenarına oturuyor.Açma düğmesine basınca karımın şehvetli gülüşmeleri çınlıyor. Panikle ses düğmesi arıyor. Bu seferki bölümümüz bir derleme değil. Damat yatta kızınızı sikiyor konulu uzun metrajlı çalışmamız.

Bu çalışmadaki amacımız uzun süreli tempolu sikiş performansımı göstermek, yanda duran kamera ile sikimin iriliğine dikkat çekmek ve karımın yeter yeter çığlıkları ile orgazm etme yeteneğimi sunmak.

Kamerayı yan tarafa dayayarak ayakta hızla soyunuyor. Yatağa yüzü koyun yatarak başlıyor mastürbasyonuna. Yakın çekime alıyorum. İçine parmak sokuyor ve avuç içini amına bastırıyor. Bir öncekinde daha sakin başlamıştı. Şimdi ya acelesi var ya da çok azmış. Kalçalarını yatağa bastırarak amına soktuğu parmakları iyice sokuyor içine. Tam da bu pozisyonda sikiyorum zaten görüntülerdeki kızını da. Parmakları içine gömülü kıpırdamadan ekrandaki görüntüye odaklanıyor. Sikimi sonuna kadar sokup tekrar dibine vurduğum anlar. Yeni kameraların ses sistemi daha iyi. Kızının ıh ıh seslerinin aksine ah ah sesleri ile tepki veriyor. Yeter yeter bölümlerine geldiğimizde yeniden durup kızının altımda çırpınmasını seyrediyor. Sikimi emdirdiğim bölümlerde tekrar hızlanıyor. Bacaklarının gerilmesi boşalma hazırlıkları. Bir şeyler söylüyor. Geri alıp sesi iyice açıyorum. Benim sesim çıkarma geliyorum diyen. Kaynanamın sözcükleri daha net şimdi yapmamalıydık bunu, ağzıma değil, lütfen, lütfennn. Kapaklanıyor yatağa. Bacaklarını sıka sıka boşalıyor. Bir büyük projeyi kar ile kapatmışcasına bir coşku ile güzel bir viski açıyorum.

image
Haftaya karımın yaş günü. En yakın arkadaşlarını çağırdım sürpriz olarak. Bursa’dan ve Ankara’dan gelecekler. Yatılı kalmadan bırakmam valla

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir