Lezbiyen şov Grup Leyla ve Eda

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Lezbiyen şov Grup Leyla ve Eda
Onlarla internetteki show sitelerinden birinde tanışmıştım.
Bir tanesi 18 yaşında süt gibi bembeyaz bir ten ve taş gibi bir vücuda sahipti , Orta büyüklükte çıkık kalçaları ve daha yeni pespembe meme uçları tomurcuklanmış tam avuca sığacak kadar dimdikdi gögüsleri … Etli kıpkırmızı dudakları kısa küt kesilmiş siyah saçları fransız orospuları gibi baygın ama isterik bakan iri gözleri vardı.
Bir parmağı dudağında diger elinin işaret parmağı ie şeffaf geceliğinin üzerinden o taptaze yeni traşlanmış amcığının üzerinde geziniyordu.
Odanın ortasındakı kocaman kırmızı yatağın üzerinde dizlerinin üzerinde durmuş bana bakıyordu. 18 lik meme uçları şeffaf geceliğinden belli olurken çok seksi görünüyordu.
Eminmisin dedi ?
-Evet dedim. Önce sizi izlemek istiyorum internetteki gibi . Oturduğum koltuğa dahada yayılarak sigaramı yaktım .
Tamam dedi Eda . Leyla da yatağın kenarında oturmuş dudaklarına kırmız rujunu sürerken bize bakıp gülümsüyordu. Ciraranın keskin baş döndüren kokusu odaya yayılınca Leyla bana doğru gelip ben bir duman daha alınca hemen dudaklarıma yapıştı . Dudaklarımdan dumanı içine doğru çekerken bir yandan dudakları emiyor dilini dilimde gezindiriyordu. Dumanı havaya salarken çıplak gögüslerini yüzüme bastırıp ohh cigarada harikaymış diyiverdi. Sikim pantolonumun içinde hareketlenmeye başlamış Leylanın kızıl kıvırcık saçlarının harika kokusunu içime çekiyordum.
Kucağımdam kalktı bana arkasını döndü. 28 yaşında bir çocuk annesine göre gayet iyi durumda geniş Yusyuvarlak kalçalarına vardı. Odada çalan müziğe ritim uydurarak kalçalarına bir sağa bir sola sallama ya başladı. Salladıkça siyah tangasından o zeytin gibi güzel göt deliği görünüyor, harika etli amcığının dudaklarının arasına tangasının ipi girip çıkıyordu.
Eda yataktan haddi ama artık bende istiyorum diye Leylaya seslendi. Leyla kalöalarını kıvırta kıvırta yatağa doğru yürüdü oalnları oturduğum yerden cigaramdan sağlam bi duman daha alıp izlemeye devam ettim. Sikim pantolonun içinde büyüme devam ediyordu.
Leyla edanın üzerindeki geceliği askılarından tutup sıyrılmasına izin vermiş o beyaz şeffaf ipek gecelik Edanın dimdik gögüs uçlarından kayarak o güzel çıkık taş gibi kalçalarının üzeründen başdırlarının üzerine sıyrılıvermişti. Eda kıkırdayarak sol omuzunun üzerinden bana bakarken elleri Leylanın kafasını memelerine bastırıyor.O kızıl afet şimdi Leylanın meme uçlarını vantuz gibi emiyordu. Ohh diye inledi başını yukarı kalddırarak Eda İkisinide yandan görüyordum.Dizlerini üzerinde elleri birbirlerinin vücudunda geziniyordu. Leyla gögüzlerden dudakları çektiğinde Edanın meme uçlari dahada bir kabarmış. meme uçlarının Etrafı kıpkırmızı olmuştu. Yaptıkları lezbiyen şov gerçekten harikaydı .Eda daha fazla dayanamayıp hemen yatağa sırtüstü uzanıp bacaklarını açıp o taptaze amcığını bize sergileme başaldı. Hadi gel yala dedi Leylaya. Leyla dururmu hsmwn Edanın amcığına dilini uzattı bir ara bana bakıp domalmış kalçalarının arasından tangasını yana sıyırıp Manzaranız şimdi nasıl Can Bey diye sorarak gülümsedi. Belini iyice aşağı bastırıp bana göt deliğini gösteriyor. O minicik tertemiz göt deliğini açıp kapatıp bana göz kırptırıyordu sanki. 🙂
Eda da amcığının yalanmasından gayet memnun seksi küt saçlarını sağa sola sallıyor.off çok güzelll yala amına koyiim daha derinleri yalaa diye inim inim inliyordu. Leyla resmen 18 lik Edayı diliyle sikerek bağırtıyordu. Bacaklarını iyice yukarı kaldırıp daha aşağılara Leylanın o beyaz teninde pespembe çilek gibi duran göt deliğine de dil atmaya başlamıştı. Bende artık ayağı kalkıp pantolonumu çıkarttım kazık gibi yarrağımı dışarı çıkardığımı gören Eda yattığı yerden amcığını yalayan leylanın kızıl kıvırcık saçlarından dahada amcığına bastırıp Off yarrağa bak be harika kocaman diye inleyerek bir gülümsedi. Ee artık bende dayanamıyacağım kızlar dedim gülerek. Leyleda kafasının Edanın amcığından çıkartmış şşt onu ellemek yok O bizim bikere diyerek gülümsedi. Leyla ya sen Edayı yaiamaya devam et dedim. İlk postayı üzerlerine boşalıp diğer sikişlerimin daha uzun olması için önce izleyip attırmak istemiştim . Leyla gene kafasının Edanın amcığa gömüp bana iyice bir domaldı. Yarrağımın başı nemlenmişti. Leylanın amcığının dudaklarına ve göt deliğine sürdüm yarrağımın mosmor olmuş başını. Sonra tamamını kalçalarının arasına yerleştirdim ve biraz sürtmeye başladım. Ben sürtününce de Leyla kalçalarını dansöz gibi kıvırtmaya başlamıştı. Off boşalıcam, nerenize boşalayım kızlar dememle Eda alttan ben Ağzıma istiyooruuuummmm diye isterik isterik kıkırdadı. Tabi yavrum bende bayılırım. Sıcacık döllerin ağzıma aksın istiyorum dedi Eda. Yarrağımı Leylanın yılan gibi kıvrılan kalçalarının arasından çıkartıp Hemen Alttaki Edanın etli dudaklarına yaklaştırdım. Dilini uzatıp başını yalamaya çalışırken bembeyaz döllerim dudaklarına fışkırmaya başladı, Leyla da mazraya dayanamayıp oda hemen yarrağımın başına yapıştı kalan döllerimin tadına bakmak istiyor iştahlıca başını sallayarak vahşice yarrağımı emiyordu… Eda işe beraber yarrağımı birgüzel yalayarak emerek dilleriyle dudaklarıyla temizlediler … Bu kızlar beni bugün iliklerime kadar emeceklerdi, bu artık iyice belli olmuştu :))
Koltuğa oturup yarım kalmış sigaramı yakarak izlemeye devam ettim …
Devamı gelecek….

Can / Hollanda

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir