Maç Dönüşü

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Maç Dönüşü

Dördümüz bir arabanın içinde İstanbul’dan futbol maçından dönüyorduk. Uzun bir yoldu ama o muhteşem maçı izlemek için değerdi… Maç öncesi Develi Restaurant’da muhteşem bir yemek yemiş ve tabi biraz da içmiştik.
Ancak ben dönüş yolunun şoförü olarak seçildiğimden herkes kadar içmemiş, kararında bırakmıştım. Ama diğerleri için bir sınır yoktu ve onlar da bu haklarını sonuna kadar kullanmışlardı.
Eşim Suzan, tamamen kafayı bulmuştu. Arkadaşlarımız, Birgül ve kocası Selim de sarhoş olmuşlardı. Hala da içmeye devam ediyorlardı. Bu durumda benden başka hiç biri alkol kontrolünden geçemezdi. Ben de sanırım sınırdaydım.
Birgül, şoförü, yani beni uyanık tutmak için yanıma, ön koltuğa oturdu, eşim Suzan’ı da kocasının yanına, arka koltuğa oturttu. Bu düzenlemeden ben pek hoşlanmamıştım. Yol arkadaşlarımızın, eş değiştirmelerin yapıldığının söylendiği partilere katıldıkları dedikodusu herkes tarafından yapılıyordu. Bu konuda adları çıkmıştı. Ama ben onların böyle bir şeyi hayat tarzı olarak seçmiş olabileceklerini sanmıyordum. Ancak kadın erkek ilişkilerine biraz geniş baktıkları için böyle bir söylenti çıkmış olalabilirdi.
Her neyse, biraz gürültücü grubumuz seyehat ederken, Selim yanında getirdiği içkileri içmeye devam ediyordu. Ben de biraz içmeye başladım. Ancak dikkatliydim.
Birgül bir yandan konuşurken, bir yandan da yavaş yavaş kendini bana doğru kaydırıyordu. Zaten az sonra da kolunun birini omzuma attı. Bu arada dikiz aynasından arkaya göz attığımda Selim’in de bir kolunu karım Suzan’ın omuzuna attığını ve iyice ona sokulduğunu farkettim. Samimi sıcak bir ortamdaymışız gibi görünüyorduk.
Çok geçmeden Birgül’ün elinin bacağımı yavaş yavaş okşadığını hissettim. Sonra gitgide daha yukarılara, bacaklarımın arasına doğru kaymasına itiraz etmedim. Sonra gözlerimin içine gülümseyerek bakıp yavaşça, onun okşamaları sonucu büyüyen sikime doğru uzandı.
Acaba arkada neler oluyor diye dikiz aynasından baktığımda, Selim’in karıma sıkıca sarıldığını ve bir elinin kalçalarında dolaştığını görmem süpriz olmadı. Suzan o eli geri itiyor, ancak o yeniden kalçalarına doğru yolunu buluyordu. Suzan yeniden eli itiyor ama o biraz sonra bir kez daha yavaşça yeniden okşamaya başlıyordu. İkisi de kıkırdıyor, sanki zararsız arkadaş şakalaşmasıydı ve eğleniyorlardı. Ancak, Selim’in, karımın başını iki tarafından tutup kendine doğru çevirip öpmeye başlaması çok sürmedi. Karım dudaklarını adama doğru bastırırken, belli belirsiz “hayır, yapma” dedi. Birgül arkada neler olup bittiğinin farkında olmasına rağmen, gülümseyerek gözlerimin içine bakıyor ve iyice kabarmış pantolonumun önünü okşamaya devam ediyordu. Suzan, Birgül’ün beni oldukça tahrik eden, bu yaptıklarını göremiyordu.
Arkada olanlar beni biraz endişelendiriyordu. Selim, karım Suzan’ı bir kez daha tutup kendine doğru çekti ve sarhoş, kendini zor savunan kadını yavaşça öpmeye başladı. Tam birşeyler söyleyecekken, sikimi oşamayı sürdüren Birgül beni susturdu ve başımı kendine döndürerek minik bir öpücük verdi. Allahtan arabayı yolda tutabilmiştim.
Aynadan yeniden arkaya baktığım da; Suzan’ın onun elini itmesine aldırmadan, eteğini kalçalarının yukarısına kadar sıyırmaya çalıştığını gördüm. Selim’in çıplak kalçalarını okşamasından tahrik olan karımın yüzü kıpkırmızı olmuştu. Birgül benim engel olmamı önlemek için erken davranıp, yavaşça fermuarımı açıp, elini sikime uzattı ve kolayca külotumun içinden çıkardı. Eğilip kulağıma “boş ver onları, birazcık eğleniyorlar” diye fısıldadı.
Bu noktadan sonra ben de tüm dikkatimi, Birgül’ün tamamen sertleşmiş sikime ne yapacağına verdim. Çok yavas ve nazikçe okşuyordu. Arkadaki sarılma ve kucaklaşma seslerini duyuyordum. Arkaya yeniden göz attığımda, karımın beyaz danteli külotunu tamamen açığa çıkaracak sekilde, eteğinin ve kombinezonunun yukarıya toplandığını gördüm. Suzan, Selim’in bileğini tutarak ona engel olmaya çalışıyordu ama, adam onun dudaklarına yapışıp ara vermeden öpmeye başlayınca, karım direnmekden vazgeçti. Acaba iyice tahrik olmuş karım Selim’e ne kadara kadar izin verecekti. Eminim adama bacaklarının arasına yöneldiğinde durduracaktı onu, ama alkol onu çok dirençsiz hale getirmişti.
Ön tarafta da dikkati çekecek şeyler oluyordu; Birgül eteğini beline kadar toplayıp, elimi tutup çıplak kalçalarına koymuştu. Sonra bacaklarını yavaşça aralayıp, elimin kolayca, ıslanmış külotunu kadar ulaşmasını sağlamıştı. Kendisi de tamamen sertlesmiş sikimi okşamayı sürdürüyordu. Acaba bu durumun sonu nereye varacak diye merak etmeye başlamıştım.
Arka koltukla işler daha ileriye doğru gitmeye başlamış görünüyordu. Selim, karımın bluzunun düğmelerini çözmüş, bir hareketle sutyenini yukarıya kaldırmış ve memelerini ortaya çıkarmıştı. Selim’in okşamalarıyla çabucak serleşip irileşen meme uçlarına bakılırsa uzan, artık daha fazla direnmeyecekmiş gibi görünüyordu. Kızaran yüzünü kaldırdığında aynada göz göze geldik. Sadece birbirimize baktık. Sonra o başını arkaya atıp sırtını koltuğa iyice yasladı. Ben Birgül’e baktım, gülümseyen yüzü arkada neler olduğunun farkında olduğunu söylüyordu.
Birgül, külotunu kalçalarına kadar sıyrılmasını sağlayacak kadar poposunu kaldırdı. Sonra bacaklarını biraz daha aralayıp, elimi ıslak amına doğru çekti. Elim ıslak, yumuşak amının üzerinde dolaştırıp, bir parmağımı içine kaydırdım. Birgül yavaşça inledi. Sikimi okşamayı sürdürüyordu. Araba erotik bir sinema seti gibiydi.
Arkaya göz attığımda, Selim’in karımı koltuğa yatırdığını, üzerine uzanıp, dudaklarını memelerine gömdüğünü gördüm. Karımın külotu hala üzerindeydi. Hala Selim’e karşı koymaya çalışıyordu ama gitgide daha da tahrik oluyordu. Yavaşça inlediğini duydum. Sanırım benim duymamı istemiyor ama kendini de tamamen kontrol edemiyordu.
Adeta otomatik pilota bağlamıştık; Birgül sikimin üzerindeki özenli bakımını sürdürüyor, ben iki parmağımı birden ıslak amına sokmuş içinde hareket ettiriyordum. Klitorisinin sert tomurcuğuna ulaşıp okşadığımda yeniden inlemeye başlamıştı.
Arkaya baktığımda, Selim’in Suzan’nın eteğini ve kombinezonunu tamamen aşağıya sıyrıldığını ve onu şeffaf naylon külotuyla bıraktığını gördüm. Tam ben onlara bakarken, Selim, karımın külotunu çıkarabilmek için lastiğinden tutup, kalçalarını havaya kaldırdı. Suzan kafasını hayır anlamında sallayıp, bu hareketinin çok ileri gitmek olduğunu anlatmaya çalışarak, adamın elini geri itti. Ama eminim ki, Selim onu ayartmaktan vazgeçmeyecekti vede başarılı olacak gibiydi… Zira tehlikeli bir pozisyondaydılar.
Birgül bacaklarını biraz daha ayırdı ama kalçalarına kadar sıyrılmış külotu iyice gerilmiş ona pek rahat hareket imkanı vermemişti. Öne doğru eğilip, külotunu ayak bileklerine kadar indirdi. Artık şişmiş ıslak amını rahatça görebilmem için hiç bir engel kalmamıştı. Şimdi bacaklarını biraz daha ayırırken daha da inliyordu. Birgül, iyice şişmiş sikimi dikkatlice kontrol ediyor, tam boşalacağım anda elini geriye çekiyordu.
Arabadaydık ve hala yoldaydık. Bir yerde durmamız gerekmiyor muydu? Ancak ne bir konaklama yeri ne de arabayı çekecek uygun bir yer vardı.
Bir kez daha arkaya baktığımda Selim’in karımı bir taraftan öperken, bir taraftan da külotunun üstünden amını okşayıp, diğer eliyle de memelerimüzerinde çalışarak gittikçe ateşini daha da yükseltip, kızıştırdığını gördüm. Sanırım, Suzan’ın direnci düşüyor ve yine sanırım Selim için yeniden külot lastiğine el atmanın zamanı gelmişti…
Selim’in “kaldır” diye fısıldadığını duydum. Karım hemen dediğini yaptı, o da çabucak külotu kalçalarına kadar sıyırdı. Ama karım hemen ne yaptığının farkına varıp külotunu yukarı çekmek için elini uzattı. Fakat Selim daha hızlı davranıp tek harekette külotu bacaklarından sıyırıp fırlattı. Benim yüzü kızarmış ve kızışmış karımın şimdi belden aşağısı çıplaktı. Karımın külotunu gayri ihtiyarı arabanın ön tarafına fırlayıp Birgül’ün kucağına düşerken, Selim bize bakıp sırıtıyordu. Kucağına düşen külotunu görünce Birgül kıkırdayarak güldü. Zira kocası Selim’in yapacağı şey için önünde hiç bir fiziksel engel kalmamıştı. Dantelli külotu eline aldı, sikimin etrafına dolayıp, sikimi karımın külotuyla sıvazlamaya devam etti. Kocasının, heyecandan titreyin karımı baştan çıkarmasını, hatta tecavüz girişiminde bulunmasını sorun etmiyordu. Bilakis arka koltukta gerçekleşen bu heyecanlı erotik oyunu teşvik ediyordu. Sanırım kocasının, benim karımın bacaklarını ayırıp, sikini arasına sokmasını görmek istiyordu ve Selim de şimdi tam bunu başarmak üzereydi. Ama sanırım, Suzan buna izin vermeyecekti.
Karım, tamamen savunmanız görünüyordu. Orada arka koltukta, kızışmış, memeleri açıkta, eteği beline kadar sıyrılmış ve belinden aşağısı tamamen çıplak, erotik bir sekilde uzanıyordu. Selim, onu öyle çaresiz, direnci kırılmış görünce pantolonunu ve külotunu dizlerine kadar sıyırıp, kalın, heybetli ve tamamen sertleşmiş sikini meydan çıkardı. Sanırım, arkadaşım Selim karımı sikecekti ve ben, bu noktadan sonra bir şey yapamayacaktım. Adam karıma doğru yaklaştı, karım kafasını sağa sola sallayarak ve uzun, güzel bacaklarını birbirine bastırıp sıkarak “Hayır! Bu kadar yeter! Bunu yapma! Yapamazsın bunu!” diye hafifçe bağırdı.
İki parmağım Birgül’ün amının içindeyken ve sikim onun kontrolündeyken, bir de arkada neler olup bittiğini takip etmeye çalışırken araba kullanmak hayli zor oluyordu. Tüm bu olanlar çok erotikti ve kontrolümü kaybettirecek gibi görünüyordu. Selim, Karımın bütün direncine rağmen çıplak vücuduna, saldırısını sürdürüp, onu öpmeye, memelerini ve kalçalarını okşamaya başladı. Suzan’ın inlemeleri ve iç çekişleri, bu okşamalara yanıt vermeye başladığını gösteriyordu. Biliyordum ki içki karımı tamamen bitirmiş ve savunmasız hale getirmişti. Selim onun direncinin üstesinden gelmeyi başarıp daha ileri götüre bilecek miydi acaba?
Bir şekilde ben de elindeki şişmiş tümseğe bütün dikkatini vermiş, arkadaşımın karımla arka koltukta oluşturduğu erotik görüntüye karşılık veriyordum. Birgül beni meşgul etmeye çalışırken, Selim’in, karım Suzan’ın bacaklarını aralamaya çalışmasını görebiliyordum. Karım hala direniyor olmasına karşın sarhoşluğun ve bu kadar cinsel uyarılmanın sonucu direnci düşüyordu ve sonunda teslim oldu, bacaklarının ayrılmasın izin verdi. Bu noktadan sonra Selim elini bacaklarının arasına soktu ve okşamaya başladı. Karım bu defa yüksek sesle inlemeye başladı. Böyle inlediğine göre sanırım adam amına parmaklarını sokmuştu. Birgül arkaya bir bakış atıp kendi kendine gülümsedi. Acaba tüm bu olanlar onun kurduğu bir oyun muydu.
Suzan inlediğinde aynadan arkaya baktım. Selim’in parmaklarının karımın içinde çalıştığını gördüm. Suzan’ın soluğunun kesildiğini duyduğumda da adamın karımın klitorisine ulaştığını anladım. Zira karımı en tahrik eden yeriydi orası… Yeniden aynada göz göze geldik karımla. Yüzü şehvetten kıpkırmızı olmuştu. Yalvarır gibi bakıyordu. Yüzünde sorgulayan bir ifade vardı. Müdahele etmemi mi istiyordu? Çaresiz miydi? Yoksa kontrolünü mü kaybetmişti?
Adam amının nemli dudaklarını okşayıp, içine bir parmağını sokarken, Suzan inledi ve ardından küçük bir çığlık attı. Sonra bakışlarını benden çevirip gözlerini yumdu ve kendini o anın büyüsüne bıraktı. Selim, artık kontrolün kendisinde olduğunun farkındaydı ve Suzan artık ona itaat etmeye, tehlikeli şekilde çok yakındı…
Selim, karımın bacaklarını biraz daha ayırınca belli belirsiz mırıldandı. Acımasızca, iğfalini gercekleştirecekmiş gibi görünüyordu. Kendi pozisyonuna uydurmsk için karımın duruşunu ayarladı. Kendimi erotik bir filmin içinde hissediyordum. Sadece karım Suzan’a yapılanlar değil, aynı zamanda Birgül’ün sikimi okşayıp, tam boşalacağım ana geldiğimde elini geri çekip, beni sürekli zirvede tutması da bu hissi veriyordu.
Selim, karım Suzan’ı dizlerinden tutup, yüzü kendine dönecek şekilde koltuğun üstünde uzattı. Bastırarak bacaklarını ayırdı, poposunu yukarı kaldırıp kendisi de doğruldu. Şişkin sikini doğrudan, amının nemli dudaklarına dayandı. Karım, amının dudakları arasında hareket edip başı nemlenen siki hissedince nefesini tuttu. Adamın siki amının dudaklarına baskı yaparken bana baktı. Adeta durdurman için gözleriyle beni çağırıyordu. Aynadan bana bakan gözlerinden gözlerimi kaçırdım. Selim, onun yumaşak etine bütün gücüyle bastırırken adeta hareketsiz kalmış dilim tutulmuştu.
Karım, Selim’in sikinin iri pembe başı içine girerken inliyor, boğuk çığlıklar atıyordu. Yavaş yavaş sert sikini amının dibine doğru ilerletiyor, karımın amının kasları, adamın istilasına yol veriyordu. Suzan, adamın içini doldurduğunu hissederken inliyor, Selim’in girişinin baskısını azaltmak için, dizlerini biraz daha kaldırıp, bacaklarını iyice ayırıyordu. Amı tamamen dolunca yeniden müthiş bir çığlık attı.
Olmuştu… Karım, bacakları ayrık sırtüstü yatırken, arkadaşımız Selim, bu ayrık bacakların arasında koca şişkin siki ile amını doldurmuştu. Karımı, yavaş, derin vuruşlarla sikmeye başlamıştı. Karımın amının suyundan nemlenen siki parlıyordu. Ben büyülenmiş gibiydim. Karımın daracık amcığının içine giren koca siki sıkıca sardığını görünce neredeyse heyecandan bayılacaktım.
Birgül kafasını bana çevirdi, yüzü, kocasının benim karımın bacakları arasına girip, koca sikinin gererek amını doldurmasından heyecanlanmış, ateşler içerisinde kıpkırmızı olmuştu. Suzan, beni, onları izlerken gördüğünden beri, sakin ve sessiz olmaya gerek duymamış, heyacanını gizlemeden iniltilerini artarak ve tonunu yükselterek devam ediyordu. Selim dibine kadar bastırdığı zaman ise nefesi kesiliyor, yutkunuyordu.
Bu durum nasıl olabilir, bu adamın uysal, yumuşak başlı karımı tam anlamıyla sikiyor olması noktasına nasıl gelebilirdik? Sanırım, Selim, kocasının ve kendisini izlemekten hoşlanan kendi karısının önünde Suzan’ı baştan çıkarıp düzmekten özel bir zevk alıyordu. Birgül, arkadaki yaşananlardan gözüne bir şey takıldığı sırada bir an için şişmiş sikim üzerindeki aktivitesine ara Verdi; kocasının sikinin, titreyin karımın amına diplediğinde, karımın amının gerilip genişlemesini gördüğünde, gözleri heyecanla parlamıştı.
Selim inleyen karıma sokuşlarını hızlandırıp, artırdığında, boşalmasının yakın olduğunu anlamıştım. Şu ana kadar hamilelik riski aklıma bile gelmemişti. Acaba Selim, çaresiz karımın içine boşalmayı mı düşünüyordu? Eminim boşalmadan önce geri çekmek gibi bir niyeti yoktu; karımın amının içine spermlerini fışkırtacaktı… Özellikle tüm gücüyle kocasının önünde karısını sikerken, amını tohumlarıyla doldurmak, zaferini taçlandıracaktı. Suzan’ın kontrolünü tamamen kaybettiği açıkça görülüyordu. Tamamen adama teslim olmuş, tüm duygularını, kendisini müthiş bir orgazma doğru götüren, bu iri sike kilitlemişti.
İkisi de orgazma yaklaşmıştı. Selim adeta anırır gibi ses çıkararak, tüm gücüyle karımın içine bastırdı. Karımın içine boşalıyor, amını tohumlarıyla dolduruyordu. Karım Suzan, bacaklarını adamın beline dolanmış, elleriyle de kalçalarını sıkıca kavramış, vücudu yay gibi gerilmiş çığlıklar atıyordu. Elektiriğe tutulmuş gibi titreyerek, kendi orgazmını yaşıyordu. Gittikçe gevşeyip rahatladı. Birgül de sikimi sıvazlama hızını artırmış, Suzan’ın külotu ile sarılı sikim tireyerek boşalmıştı. Spermler, sikimi kavrayan Birgül’ün eline ve Suzan’ın külotuna akmıştı. Hayatımın en muhteşem orgazmını yaşamıştım.
Bunlar olurken neredeyse bir kez daha arabayı yoldan çıkarıyordum. Birgül kulağıma fısıldayarak dalga geçer gibi “Selim’in karın Suzan’ı sikmesini ve içine boşalmasını izlemek seni gerçekten heyecanlandırdı. Bilirsin, bazı erkekler, eşinin başka bir adam tarafından sikilmesini seyretmekten hoşlanırlar. Selim aslında karını siktiği kadar seni de sikti. Boynuzlu koca olmak nasıl bir duygu ha? Suzan, amına girin koca sikten çok hoşlanmış görünüyor, kocam da kafana bir çift boynuz dikmekten çok hoşlanmıştır. Karının gerçek bir erkek tarafından sikildiğini unutması zor olacak.” dedi.
Sonunda Selim inmiş sikini karımın içinden çekti. Suzan’ın amı iyice açılmış ve her ikisinin suları ile nemlenmişti. Selim onu tutup doğrulttuğunda ayrık bacaklarının arasından spermler damlıyordu. Suzan belli belirsiz inliyordu. Tamamen kendi isteği ile teslim olup, kocasının gözleri önünde, adım adım baştan çıkarılıp, soyundurulup, esaslı bir şekilde sikilmesinin şokuyla gözleri ayırmış oturuyordu. Gözyaşlarıyla birlikte hıçkırarak ağlamaya başladı.
Sonunda kendilerine çeki düzen verip, elbiselerini giydiler. Evimize ulaştığımızda bize gülümseyerek veda eden arkadaşlarımızdan ayrıldık. Her ikisi de yeniden birlikte olmayı diledi. Ancak olanlar gözönüne alınırsa bu görüşmenin olacağını sanmıyorumdum. Arabadan inmeden önce Birgül Suzan’a külotunu uzatıp “bizim kondisyonumun için özür dilerim, ama bunun sorumlusu, zor tatmin olan kocandır,” dedi.
Yatmaya hazırlanırken Suzan gittikçe ayılıyordu. Başta hiç bir şey konuşmadık. Sonra bir baraj patlamış gibi ikimiz birden konuşmaya başladık. Suzan “Bu olanlara inanamıyorum! Evet kabul ediyorum, kısmen içkinin etkisiyle oldu, ama ben masum bir öpücük, basit bir flört olacağını sanıyordum. Asla bu kadar ileri gideceğimizi tahmin edemedim. Sikini amıma dayayıp sokmaya hazırlandığında onu durduracağını düşünüyordum hala. Sen bir şey demeyince benim için de çok geç olmuştu, zira çok tahrik olmuş, çok ıslanmıştım, onu durduracak durumda değildim” dedi.
Sonra “Soyunup o herifin altına yatacağımı, sikini içime alacağımı – Tanrım çok tahrik ediciyi, tamamen kontrolden çıkacağımı asla ama asla düşünemezdim. Ya sen, ya sen ne yaptın, külotuma mı boşaldın sen? Sanırım, kocası beni düzerken, Birgül de seni boşaltıyordu. Tahminen, adam beni sikip içime boşaldığını izlerken, oldukça heyecanlanmışsındır. Tanrım, ne kadar çok boşaldı, gerçekten tamamen doldurdu içimi, hala amımdan dışarıya spermleri akıyor…” diye devam etti.
Ben de “Sen oradayken, ben de çaresiz kaldım; Selim’in asla bu oyunu sikişle sonlandıracağına inanmadım. Senin onu durduracağını sanıyordum. Ama senin külotunu çıkardığında o kadar çaresiz görünüyordun ki… Sana yapacaklarını yapamasını, seni sikmesini engelleyebilmek için bir şans vardı ama Birgül’ün bana, yani sikime yaptıkları beni konuşamaz, adeta dilsiz biri haline getirmişti. Müdahale edecek durumum kalmamıştı. Ancak ne olacağını tahmin etmeliydim. O bacaklarının arasına girip, sikini amına dayayıp, içine bastırdığında artık çok geçti. Zira ben kendimi bu muhteşem erotik gösteriye kaptırmıştım. Selim’in seni sikişini seyrederken karısı Birgül’ün sikimi okşaması, beni ortamdan uzaklaştırıp, başka yerler götürmüştü” diye anlattım.
Suzan, “Boşalırken, geri çekeceğini düşünmemiştim. Ama artık çok geç, sanırım, o beni hamile bırakmış olabilir. Sen ve onun karısı sikilişimi izlerken ben hamile kalmış olabilirim. Bu çok heyecan verici. Tanrım, koca sik içimi doldurup, daracık amımı yararken, benim tüm vücudum, gözler önündeydi… Ve ben çaresizdim. Ama içime boşalmasını istiyordum. İçimde sikinin, şişip, kabarıp fışkırtmaya başladığını hissedince, müthiş duygulara kapıldım. O içimi spermeleri ile doldururken üst üste defalarca orgazm oldum.” diye heyacanla açıkladı.
Ben de “O bunları sana yaparken ben de adeta büyülenmiştim. Onun ıslak sikinin, senin daracık amına girip çıkmasını izlemek, hayatımda gördüğüm en erotik sahneyi. Asla başka bir adamın koca sikiyle, kendi karımı hakkını vererek sikmesini ve içine boşalmasını izlemenin bu kadar tahrik edici ve bu kadar heyecan verici olduğunu bilmezdin. Çılgıncaydı. Asla böyle bir deneyimi yaşayacağımızı hayal bile edemezdim” dedim.
Bir hafta kadar sonra, Suzan, markette Birgül ile karşılaşmış, gülerek, karıma, yaşadığımız küçük maceranın etkisinden kurtulup kurtulamadığını sormuş. Suzan yanıt vermemiş. Birgül ise “Takma kafana, bu bizim sırrımız. Selim’in siktiği ilk arkadaş karısı sen değilsin. Tabi benim iznimle… Koca sik içindeyken neler hissettin? Selim’in, kocası izlerken, karısının bacaklarını ayarıp amını koca sikiyle doldurmaktan daha hoşuna giden bir şey yoktur. Evet biz bu olayı planladık. Kocamın, çaresiz bacakları ayrık yatan bir eşin bacakları arasına girip, amına koca sikini sokması sahnesi her ikimizi de çok heyecanandırır. Özellikle spermelerini amına doldurması, bizi zirvelere çıkarır.” diye açıklamış.
Suzan bu konuşmayı bana aktardığında aynı zamanda yeniden görüşmek isteyip istemediğimizi sorduğunu da söyledi.
Ben de bunun üzerine karıma, bunu bir daha yapmamamız gerektiğini söyledim. Oysa gerçek nedenim, tekrar etmemesini istemem, Suzan’ın bu sike alışmasını istememem ve onunla düzenli bir sikiş ilişkisine girmesini istemememdi… Sanırım ikimiz de bu deneyimin etkisinden kurtulmuş ve bu deneyimin anıları, birlikteliğimizin heyacanına seviye atlatmıştı. Ancak bu sahneleri bir daha asla yaşamak istemiyorduk.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir