öfke ile kalkan sert siker

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

öfke ile kalkan sert siker
Karımın benim neredeyse yarım kadar olan vücudunu altımda eze eze sikiyordum. İnlemeleri uzadıkça uzadı çırpına çırpına boşalacaktı birazdan. İnce uzun gövdesi orta boy göğüsleri dar kalçaları ile Balkan göçmenliğinin hakkını veriyordu. O kadar huzur dolu ve sakin idi ki benim gibi sinir küpü bir adamı bile sakinleştirmişti. Görücü usülü evlenmiştik bana iki çocuk verdi ama vücudu aynı incelikte. İş için bir haftadır saçma sapan yerlerde idim. Bunun azgınlığı ile ikinci postaya başlarken önce isteksizdi ama şimdi altımda çığlıklar ile boşalıyordu. İkinci postaları boşalmak bilmiyorum diye sevmezdi. Dudaklarımı ısıra ısıra orgazm oluyordu. Sert sikişmeme alışması zaman aldı ama şimdi dudaklarım dişleri arasında uzuyor tırnakları sırtıma batıyordu. İçine daha sert girmemi istermiş gibi beni kendine çekiyordu. Tam istediğim kadındı, evine bağlı, temiz, sözümden çıkmayan. Genç yaşta babalarını kaybetmiş bir ailenin kızı. İkinci postaya başlamak istediğimde yarın yapsak dediğinde vereceğim cevabı biliyordu. Bir sonraki seyahatimde Rus siker gelirim, yat şuraya çabuk. Arada orospuları sikmiyor değilim ama tekstil ve ihracat işinde iseniz müşterilerin doğal ikramı zaten.

Bu lüks ev, arabası ve huzurlu yaşam belki de hayal ettiğinden de fazlası idi ve bir dediğimi iki etmedi şimdiye kadar. Boşalmak için götüne sokmaya niyetlendim. Çok gürültü yaptık kardeşim duyacak dedi. On yıl önce yirmi yaşında idi evlendiğimizde ve dar götüne kalın sikimi sokmama önceleri izin vermemişti ama sonra bir hafta eve uğramayınca döndüğüm gün ağlaya ağlaya almıştı arkasına. Şimdi de kolaylıkla aldığını söyleyemem kalın sikimi. Evet ben seyahatteyken dört aylık bebeği ve sümsük kocası ile kardeşi bize gelmişti. Ağzı ile işini halletmesine izin verdim söylenerek. Kafasını yatağın kenarından sarkıtarak ağzına dayadım. Küçük ağzı kalın sikimi emerken en derine girebildiğim bu pozisyonu seviyorum. Aynı anda portakal iriliğindeki iki memesi de ellerimin içinde. Boğazı şişiyor sikerken. Canını yakmamak için daha fazla iteklememeye çalışarak böğürmeya başlıyorum. Boğazına akıttığım karım, nefeslenmek için biraz bekliyor. Döllerim midesine akıyordur.

image
On dakika sonra duştan çıktığında ise yine zarif, zayıf ve cinsellikten kilometrelerce uzak bir kadınmış gibi yanıma kıvrıldı. Çoğu Türk kadınından uzun gövdesi benim bir doksanlık, doksanbeş kiloluk gövdemin yanında kayboluyordu. Elinde yine telefon. Ailesi ile bitmez tükenmez whatsapp yazışmaları ne oldu yine yat zıbar artık. Kardeşim sesiniz bize kadar geldi yazmış. Onlar da yapsın bizden izin mi bekliyor onun için de dedim. Kocası göğüsleri sütlü diye doğumdan beri yanaşmıyormuş. Kızın da canı yanmış bir keresinde. Karımla da doğumdan sonra acı ve kuruluk nedeniyle biraz zorluk yaşamıştık ama kayganlaştırıcı ve arka delik ile sorunumuzu aşmıştık. Haftada iki üç sikmezsem dayanamam.

Sabah kahvaltıda dertleri ortaya çıktı. Şu kızı bu herife vermeyin dediğim sümsük yine cimrilik derdinde. Düzgün gözüken bir ailenin eli yüzü düzgün oğlu. Bizimkiler de ona kandı. Ama hayat boyu ana baba parası yemiş, parası olmasına rağmen tüm hayatını beleşe getirmek için karakterini sıfırlamış bir salak. İlk gördüğümde anlamıştım. Bebeğe kıyafet lazım benden almaya gelmişler. Ulan harcadığınız benzin kıyafetlerden daha fazla. Sonradan öğrendim ki benzin parasını bile anasından almış öküz. Kazandığı tüm para ile salak salak ev alan ama götüne don almaya dışarıda iki lahmacun yemeye korkan bir cimri.

Karısı ondan salak hem de ablasının tersine iri yarı balık etli alık suratlı bir karı. Karı koca benzemişler birbirine beleş su desen yüz kilometre yol giderler. Neyse o gün siktir olup gittiler. Olan karıma oldu. Bağırıp çağırdım buraya cibiliyetsizce geleceklerine para gönder gözüm görmesin karaktersizi diye.

Ne mümkün bir hafta sonra yine bizdeler. Eve havuz yaptırmışsın görmeye gelelim. Karakterli olsa gelsin ama dert beleşe tatil. Gece iş yemeği diye geç geldim eve sarhoşum hayvan gibi. Öğlene doğru kalktım havuz başındalar. İçmeme kızan karım surat yaptı. Biraz bağırış çağırış ile susturdum. Havuzbaşı çocuk ağlaması çekilmez durumda. Hıyar damat da maç seyretmeye gidecekmiş, beraber gidelim dedi. İşim var diye siktiri çektim. İki saat gezip geldim tekrar eve. Karım ve kardeşi Menekşe havuzbaşında doğrudan odaya çıktım görünmeden. İkisi de mayolu. Menekşenin bir bacağı karım kalınlığında nerede ise. Cam kenarına laptopımı alıp oturdum. Bebek ağlaması yine. Menekşe sudan çıktı. Bebeği alıp göğsünün birini çıkardı. Aman Allahım sütten daha da irileşmiş memesi kocaman. Daha yirmi beşinde ve en az yüz santimlik memeleri bebeğin kafasından büyük sert sert duruyor. Bembeyaz peynir gibi bir vücut. Tam yağlı. Soyundum şortumu giyip indim havuz kenarına. Sesimi duyunca toparlandılar. Menekşe bir gömlek giydi sırtına. İlgilenmeden havuza atladım. Çıkıp yanlarına oturdum. Menekşe bir şey soracakmış sana diyen karım ben yemeği hazırlayım diyerek kayboldu. Belli yine sinirim tepeme çıkacak. Giderken de her şeyin meydanda düzgün otur dedi. Dar şortta kalın sikim yana kaymış yukarıdan gördüklerinin şişkinliğini taşıyor. Menekşe ona kıkırdadı demek.

On yıldır benimle korkarak konuştuğundan yine bana bakmadan korkarak başladı lafa. Yeni bir ev bulmuşlar temelden. Ulan dördüncü eviniz. Elli bin eksikmiş. Bankalar faiz istiyormuş. Aa ne ilginç ama enişte istemez di mi? Ziyaret sebebi benim parama faizsiz bir iki sene konmak yani. Almayın paranız yoksa ihtiyacınız da yok zaten dedim. Ağzına bir tane çakasım var damadın da bunları eve sokan karımın da. Bebek de ağlamaya başladı sinirim iyice tepemde. Emzir istersen dedim. Sonra hallederim dedi. Ağlamasın boşuna yukarıdan gördüm zaten nasıl emzirdiğini dedim. Oh az bir laf sokma bile rahatlattı.

Karım ile güzel bir gece kavgası. Ne yapsın kardeşi bir yanda bir yanda kocası. Sinirimi bilen anamın bu kıza bir fiske vurursan seni evlatlıktan kovarım lafı aklımda. Bazen bir tokat bir çok şeyi çözer. Kavga üstüne sevişmedik de. İyi dedim yarın gelsinler depoya. Vereyim amk. Öğlene doğru sözleştik. Onbirde depodan aradılar geldik diye. Ulan ben müşterideyim daha. Damat anamı otogardan alacağım oradan alışverişe gideceğiz o yüzden erken geldik dedi. Annesine TV aldıracakmış, yine akşam geri döneceklermiş. Borç veren benim dert eden benim. Para gelmedi bankadan. Bir iki saate gelir dedim. Ben de müşteriden çıkınca bir saate oradayım. Menekşe beklesin o zaman dedi. Tamam dedim şöförle gönderirim Menekşeyi sümsük damat beyimiz bir daha köprü trafiği çekmek istemiyormuş.

Depodaki ofisime geldiğimde karşımdaki Menekşenin alık alık soruları ile iş yapmaya çalışıyorum. Şerefsiz bir müşterinin yüzbin borcu var telefonlarıma çıkmıyor. Sekreter not bıraktı depodan bir iki çocuk kıyafeti atmış çantasına baldız. Karaktersiz karı toplasan elli liralık mal için beni de rezil ediyor çalışanıma, sinirden ağzını burnunu kırasım var. Bir yandan da Fransa seyahati yaklaşıyor karımla davetliyiz onu halletmeye çalışıyorum. Sinirden telefonu kıracağım şimdi. Ben de görmedim Fransa’yı dedi. Gidin dedim. Çok masraf dedi. Bize de bir davetiye çıkmaz mı? Sinirim iyice zıpladı. Piyango sanki amk. Kızım dedim bağırarak her şeyi beleşe getirerek yaşanmaz. Hele sizin gibi parası varken bunu yapmak cibiliyetsizlik. Ay hemen kızıyorsun üç kuruşluk bir şey sordum dedi. Üç kuruş ise dilenmeyin dedim. Kalkıp kafayı koyacağım şimdi. Ne çabuk sinirlendin ablam da söyler sinirli olduğunu dedi. Aa evet nedense beleşçi cimrilere sinirleniyorum. Karımdan da para tırtıklıyor geri zekalı ses etmiyorum. Bankadan para gelince çekin gidin ablanı da koydurmayın kapı önüne diye bağırdım sonuna bir kaç küfür ekleyerek. Ağlamaya başladı hanımefendi. Ben dedim zaten beni yalnız bırakma diye Aras’a sen para istersen daha fazla da verir dedi.

Oha öküze bak. Nevrim döndü iyice. Ulan ne çirkinmişsiniz lan karısını konsomasyona mı bıraktı ardında diye bağırdım tekrar. Suratı değişti yalancı ağlaması durdu. Öyle deme abi dedi sana güveni tam ama bir iki bin fazla iste sana hayır demez anlamında söyledi. Kızım bana güveni niye tam bilmiyorum ama ikiniz de mi salaksınız. Arkasında karısını bırakıp fazladan borç isteyenin karısına ne yaparlar bu devirde. Sizin para duyunca beyniniz de mi duruyor lan. Aman başkasına da yapmayın bu aptallıkları. Öyle mi düşünülür abi dedi tekrar. Zırlaya zırlaya. Ne düşünülecek ki salak karı dedim. Sizin beleş hayatınızı orospular yaşamak için yemedikleri kalmıyor lan. Kapı çaldı. Sekreter panik bir surat ile elinde para çantası bağırışlarım duyulmuştur koridorunun diğer ucundan. Bir şey var mı diye soracak oldu ona da bağırdım. Korkudan kaçtı.

Çantayı açtım yetmişbin. Beş onbeş de seyahat için istemiştim. Kaç isteyecektiniz benden yeni planınızda. Tekrar ağlamaya başladı. Ağlama lan dedim namuslu orospu, yaptığın orospuluk işte ha sikilmişsin ha sikilmemişsin söyle ne kadar. Elli beş iyi olur dedi sümüğünü çekerek. Bu kadar lafa ben beş kuruş almadan çıkardım ulan ne berbat bir aileymişsiniz. Ne diyecen sümsük kocana diye tekrar bağırdım. Yanına oturup onluk desteleri çantasına atarken. biraz güldüm abi lütfen dedim bir beş daha mı kaptım diyeceksin sonra enişte bey salak diye güleceksiniz değil mi? Cevap vermedi yüzüme bak lan diye kollarını sıktım. Aylardır sikmeyen kocan benim altıma mı gönderdi seni. Hayır abi deme öyle diye hıçkırdı. Bundan ben de emindim sadece ağır salak ve paragözdü ikisi de. Bırak gideyim. Kontrolden çıkmıştım artık. Kollarını hala sıktığımı fark ettim. Ne zaman ödeyeceksiniz bu parayı diye salladım vücudunu. Bilmiyorum abi dedi tekrar. Ulan siz adam sikmeye mi geldiniz buraya dolandırıcı mısınız? Borç isteyen adam gibi söyler altı ay bir sene diye. İki gülücüğe ablanın hatırına beni mi çarpacaksınız.

Aman bir sürü para kazanıyorsun niye bize de biraz vermiyorsun ki deyince film koptu bende. Ben kırkıma gelmişken hala ebem sikilip Eminönü piyasasının itleri arasında köpek gibi çalışmam sizin için mi lan diye sağlam bir tokat geçirdim suratına. Şok olarak yana doğru dönerek ağlamaya devam etti. İçimde bir iki tokat daha geçirmekten başka düşünce yoktu. Bir tokat için daha havaya kaldırdığım elim titriyordu. Uzun eteği yana doğru kıvrılınca koca götüne yapışmış sıcak havadan ve ağlamaktan hafif terlemesi altındaki çamaşır izini iyice ortaya çıkarmıştı. Yanında oturmuş halde suratına bir tane daha yapıştırmak istiyordum. Suratını kapamış ağladığından ortada olan koca kıçına yapıştırdım tokatı. Şeklini bozmadan durdu. Sinirden aklımı kaybetmiş gibi, ki daha önce de karıma laf atan bir lavuğu da nasıl dövdüğümü pek hatırlamam, tekrar yapıştırdım kıçına kallavi bir tokat. Abi yapma diye aynı pozisyonda ağlarken bir yandan da içi para dolu çantayı tutuyordu. Bir tokat daha geçirdim sert koca poposu titredi.

Senin de seni böyle yapan kocanın da kaynananın da hakettiği bu lan dedim. Bir tokat bir tokat daha atıp sonuncu da elimi geri çekmedim. Belinden kavrayıp vücudunu kaldırdım, beni bile zorladı ağırlığı, kalın bacaklarını kucağıma doğru uzattım. Şimdi annesinden poposuna şaplak yiyecek bir çocuk gibi kucağımda idi. Bir tane daha çaktım kıçına. Abi lütfen bırak gideyim diye çırpındı. Sus lan orospu diyerek bir tane daha. Her tokatta can acısından bağırıyor kaçmaya çalışıyordu. Dört, beş saydırdım kıçına tokatları. Parmaklarımla kıçına yapışmış eteği çekince pembe ince çamaşırı ve değirmen misali beyaz kıçı çıktı ortaya. İki tane de çıplak kalçasına çakınca tokatı kıpkırmızı oldu kıçının bir yanı. Bir eli ile eteği geri iteklemeye çalıştı. İnce pembe çamaşırı kıçında toplanmış tombul amının izi top gibi ortaya çıkmıştı. Kucağımdan çırpınarak kaçmaya çalışıyordu ama kalın gövdesi bile benim uzun güçlü kollarımdan kurtulmaya yetersizdi. Sol kolum ile belini sıkıca sarıp sağ dizimi biraz yükseltince kafası koltuğa gömüldü, dizimin hizasındaki kıçı yükseldi. Seri halde sert sert tokatlamaya başladım o da hıçkıra hıçkıra ağlamaya. Kolum yorulunca ara verdim biraz.

image
Sikimi fark ettim, pantolonumu patlatacak durumda yumuşak göbeğine baskı yapıyordu. Kıçında beyaz bir yer kalmayana kadar tokatladım. Beyaz kalın bacaklarının bitiminde şimdi kızarmış parmaklarımın izi çıkmış kırmızı bir göt duruyordu. Ter içinde kaldık ikimiz de tokattan ve çırpınmalarından. Tombul amının çizgisi terden götüne yapışmış çamaşırından ortada idi. Kocaman tokattan kızarmış güzel bir göt ve tombul bir am. Kilolu bile olsa göçmen fiziği, gençliği götünü güzel gösteriyordu. Belini sardığım el ile bir ucundan diğer elimle de öbür ucundan tutunca kolaylıkla yırtıldı çamaşırı. Abi etme kurban olayım dedi. Tekrar kaçmayı denedi. İki tokat daha çaktım götüne. Sus lan orospu diye bağırdım tekrar. Elimi tombul götünün arasına attım. Hafif terlemiş ama kuru bir amcık. Hala çırpınmaya çalışıyordu altımda. Ensesini sıkıp yastığa gömdüm çırpınması azaldı. Götünü tokatlamadım eze eze avuçladım. Kendime gelip bıraktığımda boğulacakmış gibi nefes nefese ağlamaya başladı. Çırpınma amına koduğumun diye tekrar bağırdım. Kapalı bacak arasına tükürüklediğim parmağımı attım. Cildi kaygan ablası gibi, kocaman ama biçimli götü. Etli bir ama dokundu parmağım dışı hala kuru. Bacaklarını kasmasına rağmen elimi araya sokmayı başardım. Bacaklarını kasmasından parmaklarım acıdı. Yine de bir parmağım içine kaydı bile. Abi etme dedi tekrar. Darmışsın orospu ne zamandır sik yemiyorsun. Cevap vermedi sadece ağlamaya devam etti.

Çırpınmalarından bacaklarını kasmasından zorlanarak bir kaç gir çıktan sonra parmağımın ucunda o tanıdık ıslaklığı hissetmeye başladım. Daha rahat girip çıkıyordum. O da abi dur lütfen diye ağlamaya çırpınmaya devam ediyordu. Tombul amcığını avuç içi ile ezdikçe refleks olarak kalçası yukarı kalkıyordu. Tokattan kızarmış dev kalçaları kıpkırmızı arasına tamamen girmiş kalın elim. Amcığını görmek istiyordum karının. Kucağımda çevirdim ve hızlıca altından çıkarak dizlerinin biraz üzerine ata biner gibi oturdum üstüne. Doğrulmaya çalıştı. Tokatı gösterince vazgeçti. Amcığı şimdi hemen elimin altında ve gözlerimin önünde idi. Elim önden daha rahat çalışacak. Ağlamaktan ve tokattan kızarmış suratı karşımda elleri ile yüzünü kapatmış hıçkırıyordu hafif hafif. Pantolonun fermuarını ve düğmesini açınca yarağım rahatladı biraz. Ablasının amı ile hiç ilgisi olmayan şişkin bir tepeciğin altındaki etli geniş amcığı karşımda idi. En az iki haftalık kıllar ile çevrili. Koyu pembe dudakları arasından sanki yıllardır sikilmiş gibi hafif dışa taşmış bir amcık. Ama kusursuz kelebek gibi. Saatlerce yalanır. Avucumun içini dolduracak kadar büyük. Önce çevresini okşayıp bu sefer iki parmağımı saldım içine. Karımın amcığı gibi avuç içimde kaybolmayan içini dolduran bir amcık. İrkildi. Islaklığı ile yarıya kadar rahatlıkla soktum parmaklarımı, bir elim ile gömleğinin düğmelerini açtım. Altında dar bir atlet. Sikecem şu giyim tarzını. Memeleri belli olmasın diye kat kat. Çıkar üstündekileri diye bağırdım. Tepki vermedi. Atleti iki elim ile çekiştirdim. Amından çektiğim elim ıslak. Elleri ile engel oldu. O iki dev memeye ulaşmadan işim bitmez. Kalktım üstünden. Doğrulmaya kalktı. Yat oraya yoksa yarak manyağı yaparım seni dedim. Yarak korkusu ile pozisyonunu bozmadan durdu. Bir eli ile çıplak bacakarasını kapamaya çalıştı kıvrıldı.

image
Aradığımı bulup tekrar aynı pozisyonda oturdum üstüne. Pantolonsuzum şimdi. Bu sefer gözleri kapalı kafası yana çevrili. Yine benden aldıkları atletlerden bu. Sinirim tekrar yükseldi. Makasın soğukluğu tenine değince gözlerini açtı. Kıpırdama batırmayayım bir yerine. Korkudan büyümüş gözleri ile atletini boydan boya kesmemi izledi. Kesip ikiye ayırmam bitmesine rağmen gözleri hafifçe aşağıda idi. Önü açık çamaşırımdan yarağımın başı çoktandır dışarda. İyice şişmiş mor başı ile ona bakıyordu. Ablası gerdekte gördüğünde şok olmuş, kızlığını alma yarım saat sürmüştü. İçindeki sütyen önden çıt çıtlı emzirme sütyeni. O çıt çıtı da açınca dev beyaz göğüsleri iki yana yayıldı. Elleri ile kapamaya çalıştı. Boğazını sıkıp yüzüne yaklaştım. Sikerim o ağzını da yana koy ellerini. Üzerinden doğrulduğumda onun elleri yanda benim bir elim ise amının çevresinde idi. Göğüsleri yüzlük değilmiş yüz onluk. Yakından dev beyaz bir top. Uçları cildinden beklenmeyecek şekilde koyu kahve. Cildi pırıl pırıl. Heyecanlı nefes almaları yüzünden inip kalkıyorlar. Am dudaklarını aralayıp bir parmağımı sonuna kadar soktum. İleri geri yaparken içini eziyordum amcığının. Diğer elimi memesine attım. Aman Allahım sert içi silikon dolu gibi sanki. Uçlarını sıkınca yapma abi dur dedi tekrar. Belli ki hassas bir yerini yakaladım. Avuç içimi yalayıp göğüs ucunda daireler çizmeye başladım. Göğüs ucu da kısa sürede avuç içime batmaya başladı. Uçları gerçekten dut gibi uzadı. Göğüs uçları demek zayıf noktası. Amının içindeki parmağımı çıkartıp am dudaklarını aralayıp bızırını buldum. Ablasınınki bir nokta gibi iken bu tombul karınınki ufak bir bilye gibi ortada idi. İki parmağımın arasında okşadım. Ağlaması durmuş gözleri kapalı kafası yana çevrili zorla nefes alıyordu. Üzerine eğilerek bir memesinin dillemeye başladım. İçindeki elim ile hem bızırına bastırıyor hem de içinde acımasızca ileri geri geziyordum. Teslim olmuştu nihayet veya yarak manyağı yaparım tehdidi işe yaramıştı.

Dakikalarca sürdürdüm bu saçma pozisyonda karıyı parmaklamayı. İçindeki sular avuç içime doluyordu. Islak avcum amına çarparken çıkan am suyu sesleri arasında sol memesinin ucunu dillemeye devam ettim. Alt dudağını ısırıyordu. Bir süredir bacakları iki yana açılmış vücudu hareketsizdi. Elim rahat çalışıyor üzerine abandığımdan donumdan taşan sikim bacağına batıyordu. Abi dur diye bağırdı. Ama bu dur sesini parmağımı saran amcığı ve titreyen göbeği dinlemedi. İçindeki parmak sayısını iki yapıp amcığının içini ezmeye başladım bir elimle de meme ucunu. İki eli ile yüzünü kapayıp hıçkıra hıçkıra boşaldı altımda ses çıkarmamaya özen göstererek. Kalçalarının hafif hafif yükselmesini tombul am dudaklarının açılıp kapanmasını seyrettim. Göğüs uçları gözümün önünde irileşti. İçinden çıkardığım parmaklarım birbirine yapışmıştı am sularından ama daha güzeli sıktığım memesinin ucundan damlayan süt damlaları idi.

Üzerinden kalktım masanın üzerindeki suyu kafama diktim. Yan dönmüş eteği ile kıçını örtmüş duruyordu. Bacaklarından tutup kendime doğru çevirdim, şaşkınlıkla çırpındı. Bacaklarını katlayarak kanepeye bastırdım karıyı iyice ve arasında yerimi aldım. Abi hani bir şey yapmayacaktın dedi. Öyle bir şey demedim diye bağırdım. Yarı oturur gibiydi. Katladığım kalın bacakları memelerine kadar yapışmış top olmuştu vücudu. Yapma abi yakma ikimizi de diye tekrar ağlaması başladı. Sikim taşlaşmış onu mu dinleyeceğim. Am sularından parlamış kabarık bir amcık gören taşlaşmış bir yarağım var. Sikim zaten kalın ama bu durumda bana bile mor başlı bir canavar gibi gözüktü. Beynimde kan yokun tanımı buydu. Tamamen ortaya saçılmış etli amcığının karımınkinin neredeyse iki üç katı olan dudakları açılmış yanakları kan dolmuş ortadaydı. Tombul amcığının başına değdiğimde abi lütfen kıyma bana dedi. Sanki Türk filmi tecavüz sahnesi. Boğazını sıkarak kanepeye yapıştırdım. Öyle sikeceğim ki seni bir daha kimseden para yalvarmayacaksın orospu. Aç ulan gözlerini diye suratına yaklaşıp bağırdım. Öpeceğimi zannetti herhalde dudağını kaçırdı.Boynundan kavrayıp kafasını kaldırdım. İki kat olmuştu. Bacakları göğüslerine yapışmış. İçine girecek yarağa yakından bakıyordu. Bak bakalım nasıl girecek amcığına koca yarağım. Abi dur dedi tekrar. Başını sokmuştum bile. Islak sıcak. Amcığın kavradı bak hemen ne zamandır sik yemedin lan. İçine giren yarağıma ağlayan gözleri ile baktı ama cevap vermedi. Havaya kaldırdığım tokatı görünce bu sene yapmadık abi dedi. Ulan temmuz bitiyor. Hamilelik filan derken yani yedi sekiz aydır yiyeceği ilk yarak. Biraz daha itekledim. Abi dur yerine yavaş acıyor dedi şimdi. Acır. Ben bile rahat değilim. Islaklığa rağmen gerildi am dudakları. Kaçışı olmadığını anlamıştı. Gözlerini yine kapamış bana ve yarağıma bakmıyordu. O kadar parmaklamaya boşalmaya dardı yine de amcığının içi.

Niye yavaş orospu kocanın yarağı daha mı küçük. Cevap vermedi. Ben de kökledim. Evet kökledim. Dibinde bir yerlere çarpınca bağırdı. Tombul am dudakları sanki sikim ile birlikte içe doğru toplandı. Yapma dur abi çok acıyor dedi durmadım. Kendimi kaybettim. Başına kadar çıkardım köküne kadar vurarak siktim bir süre. Her vuruşumda acı ile bağırdı suratının şekli değişti. İyice açtığım bacak arasında yarağımı köküne kadar vurduğumda etli kasıklarına yapıştım. Kalın bacaklarına parmaklarımı geçirdim. Şap şap ıslak ete çarpma sesleri gelmeye başladı. Bir süre sonra itirazları durdu kafası yana kıvrıldı. Şimdi altımda koca beyaz bir et parçası halinde idi tepkisiz. Bir iki dakikaya sakinledim ben de. İçinde kalarak tekrar yan çevirip yatırdım kanepeye ben de üstüne yattım. Deminki top olmuş halinden rahattı. Bacakları hafif açık kıpırtısız altımda iken sert dev memelerine kafamı gömdüm. Hareketsiz ölü gibiydi altımda. Kalçalarımı oynatarak hafif bir tempo ile sikiyordum. Amcığı ne kadar dar karnındaki sezaryen izi doğumun doğal olmadığını gösteriyordu. Dışını gören geniş bir amcık bekler oysa. Sıra ile uçlarını dilledim memelerinin. O tepkisiz ama göğüs uçları doğal tepkisini verdi. Uzadı dikleşti. Sikişim sakinleştikçe ben de sakinleştim. Amına sikimi batırdıkça doğal ıslaklıktan çıkan sesler geliyordu. Ablası gibi değil daha yoğun bir ıslaklık var amında. Ne güzel sarıyordu sikimi.

Bir sinir krizi anında karımın salak kardeşini sikiyordum. Daha iğrenci tecavüz ediyordum. Göğsünden boynuna çıktım sakince yaladım. Yine göğüslerine indim. Boşalmamak için, içinde bir süre hareketsiz durdum. Kulağına eğildim. Sikim büyük mü geldi dedim. Cevaplamadı. Alt dudağını ısırmış ses çıkarmamaya çalışıyordu. Yediği tokat, yediği parmaklar, kalın yarağım ile çektirdiğim acı ve tecavüz şokuna rağmen amı ıslak ve göğüsleri dikleşmişti. Dakikalardır sikiliyordu. Karmaşık bir durumdaydı ve inlememek için direniyordu. Fransa’ya birlikte gidelim mi ister misin? Bir yandan memesini okşuyor bir yandan kalçamı çevirerek içinde gezdiriyordum. Tecavüz pişmanlığı içindeydim ama yine de asıl istediğim bu genç dolgun vücudu biraz daha eze eze sikmek her yerini morartmaktı. Yine cevap yok. Tempomu artırdım ve iki elimle kavradığım memesini dillemeye başladım. Sikim dibinde bir yerlere değdiğinde acı ile açıyordu gözlerini. Meme uçları zayıf yeri. Hafifçe inleyip sustu yine. Devam ettim dillemeye. Çok kısa süre içinde dilimin ucuna taze ılık süt tadı geldi. Tekrar dibine kadar yerleşip kalçalarımı oynatarak gezdirdim içinde, boynuna çıktım. Cevap vermedin dedim. Evet dedi nefesi aniden boşalarak. Hangisine dedim sikimin büyüklüğüne mi Fransa’ya mı. İkisi de dedi ikisi de. Nihayet bir tepki alabilmiştim. Bir bacağını kanepenin kenarına atarak hızlandım içinde az evvel süt gelen memeye tekrar yapıştım bir memenin ucunu sıkarken diğerini emiyordum. Kocanın yarağı bu kadar yok mu dedim. Yok dedi. Daha da hızlandım, sevdi mi amcığın bu yarağı. Cevap vermedi. Başına kadar yarağımı çıkardım darbeli sokmaya başladım. Tekrar sordum evet diye bağırdı. Bacakları havada rahatlıkla çarpıyordu taşaklarım vücuduna. Artık tutmuyordu kendini inlemesi kesik kesik bir ıhlama. Ucundan süt damlayan memesini okşadım. Emdim çocuk gibi. Ağzımın içi süt ile dolmuş kenarlardan sızıyordu memesine. Abi çok büyük, büyük diye inliyordu. Elimi kalçalarına indirip az önce tokatladığım sert dolgun götünü avuçladım yapıştık birbirimize tekrar memeye saldırdım. Kalçaları kocaman ama genç ve sert. Hep iki yana sarkık duran elleri ile başımı kavrayıp memesine bastırdı iyice. Bir bacağı bana dolandı. O da katılmıştı artık bu sikişe. Kafam kadar memesinin içine nefessiz gömülmüş kedi gibi dilleyerek süt içiyordum. Parmak uçlarım ile göğsünü sıktığımda süt fışkırıyor. Sessiz sessiz nefesi kesilerek inliyordu.

image
Abi bittim ben diye inledi. Köylü lan bu karı bittim ne demek. Belime sardığı bacağı titriyordu. Amının diplerinde de aynı titreme. Memeden ayrılamıyordum. Dilimi iyice bastırdım aynı anda da yarağımı. Taşaklarımın sırıl sıklam olduğunu hissediyordum. Amının girişi kalın sikimi sıkıyor, dayanılacak gibi değil. Yeter abi demesi üzerine bir iki git gel yapabildim sadece. Titreyen, yarağımı kavrayan amcık işini görmüştü. Sanki birileri taşaklarımı sıktı içimden fışkıran döller bitmek bilmedi. Ben durunca içimi yaktı dedi. Terli ve ağzımda süt emdiğim meme bir süre kaldım. Sikim inmedi. Yıllar sonra çıkarmadan devam edebilir miyim diye düşündüm. Çalan telefon için omzumdan itekledi. İçinden çıktım. Kocam dedi. Eniştem yeni geldi dersin deyip dik duran yarağımı gösterdim. Hala açık duran bacaklarının arasından döllerim süzülüyordu. Güldü ilk defa. Gömleğini sütyenini alıp elinde telefon tuvalete doğru yürüdü. Yerdeki kıyafetlerimi alıp depodan bir atlet bir külot getirip tuvaletin kapısına bıraktım. Kanepenin bir minderi döl ve am sularından renk değiştirmişti. Silip ters çevirdim. Şöförü çağırdım. Makyajını yenilemiş giyinmiş halde çıktı. Konuşmadık hiç. Para dolu çantayı aldı gitti.

Gece büyük bir pişmanlık içinde uyumadım. Ama bir yandan da yarağım kazık gibi dik o koca sulu amcığı yalama isteği de aklımı kemiriyordur. Sonuçta gereksiz sinir ile tecavüzcü olup bir de sevdiğim karım ile evliliğimi tehlikeye atacak bir hıyarlık yapmıştım. Bir hafta sonra Menekşeden gelen telefon yaptığım salaklığın ilk bedeli olacaktı.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir