Seks Anılarım 2

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Seks Anılarım 2
Merhaba tekrardan, ilk bölümü okuyanlar için devamı geliyor:)
Sabah uyandım, sabah dediğim öğlen aslında. Üstümüz çıplak, gecenin rahatlığı gitmiş yine coşmuş durumdayız. Biraz öpüşme biraz oynaşmadan sonra direkt olarak yatağın kenarına çektim boxerımı çıkardım ve hafif ıslatıp birden amından içeri girdim. O an yaşadığı şoku anlatamam size. Uyandığı gibi tekrardan sevişmenin verdiği etkiyle havalara uçuyordu Hande, tabi ki bende. Hızlı hızlı gidip geliyordum bir yandan da elimle klitorisini okşuyordum..Aklım biraz da götündeydi.. Biraz gidip geldikten sonra, çıkardım ve ağzına uzattım. Hiç tereddüt etmeden ağzına aldı bu sefer ama yine acemice yapıyordu bu işi. Seks konusunda yanıp tutuşan bir kadının ağzına alma konusunda bu kadar acemi olması beni hem uyarıyor hem de soğutuyordu. Biraz garip bir duyguydu yani. Sikimi elimle tutup ağzından çektim. Suratına bir iki kere vurduktan sonra (hep yapmak istemiştim) onun gülmeleriyle birden yine içine girdim. Artık sona yaklaştığımı anlayarak deli gibi gidip geliyordum içinde. Onun ah’lamaları ile içinden çıkıp üzerine boşaldım. Öyle bir boşalmaydı ki her tarafı sperm içerisindeydi. Banyoya gidip elimi yüzümü yıkayıp kendime geldim. Hafif bir duş alıp havluyla çıktım. Bu arada evdeki diğer arkadaşlar gitmişti bizim dışımızda kimse bir şeyler yaşayamamıştı anlaşılan.
Banyodan çıktığımda o üzerindekileri temizlemiş oturuyordu. Ben artık gideyim demek üzereyken “bir duş al istersen” dedim. O da tamam diyerek banyoya geçti ve yıkandı. Soğuk suyun altından çıkınça ben tekrar kendime gelmiştim ve bitsin istemiyordum. Uzun bir süredir böyle bir kadın da bulamamıştım. Olay sevişmekten öte bir şeydi. Ten uyumu vardı arada.
Banyodan çıktıktan sonra üzerine çamaşırlarını giyerek salona geldi yanıma oturdu ve bir şeyler atıştırdık. Biraz sohbet ettikten sonra omzunun ağrıdığını söyledi. Ben de “gel biraz ovayım” dedim ve masaj yapmaya başladım. Onun da hoşuna gidiyordu. Hem masaj yapılması hem de dün gece ve sabah seviştiği adam şimdi oturmuş masaj yapıyordu ona. Aklıma hemen filmlerden izlediğim masaj sahneleri geldi. (Her erkek gibi ben de izliyorum, izlemeyen zaten bu hikayeyi okuyamaz)
Ona masaj yağıyla daha iyi yapabileceğimi söyledim. O da olur dedi doğal olarak. Neticede zaten birbirimizi yeterince görmüştük.
Odaya geçtik, soyunup yatağa uzandı. Sütyenini yavaşça çözdüm fakat tangası altında duruyordu yine. Önce sırtından başladım. Yavaş yavaş ilerliyordum. Sonra kollarına geçtim. Gözlerini kapatmış sadece dinleniyordu. Sonra ayaklarına indim ve oradan bacaklarına. Ayaklarına yaptığım masaj sırasında uyuduğunu bile zannettim. Nasıl hissettiğini sorduğumda sadece kısık bir sesle ” çok güzel” dedi.
Daha sonra çamaşırını çıkarttım ve götüne hatta ucundan ellereyerek amına ulaşmaya başladım. Artık masajı geçtiğimizi zannediyordu doğal olarak.Hafiften gülmeye başlamıştı ve önünü dönmesini söyledim. Hemen döndü ve aynı şekilde yattı.Bacaklarının önlerine masaj yapmaya başladım. Her tarafı yağlanmış resmen parlıyordu önümde. Benimki de artık kalkmış durumdaydı ve ben boxerla duruyordum.
Göğsüne biraz yağ döktükten sonra ellerimle ovalamaya başladım ve dudaklarını öptüm o da karşılık verdi ve geri çekilip masajıma devam ettim. Göğüs uçları artık iyice sertleşmişti onlarla oynuyordum. Elimi yavaşça üzerinden kaydırarak aşağı indirdim ve amıyla oynamaya başladım. Bacaklarını iyice açmış ve işimi yapmamı bekliyordu sadece. “asıl amacın buydu demek” diyerek güldü. Ben ise “her ikisi birden ” diye cevap verdim. Tekrar arkasını çevirdim ve götünü iyice yağladım. Parmağımı deliğinin üzerinde gezdirdikçe rahatlıyordu. Önce bir parmağımı sonra ikinciyi sonra da üçüncüyü soktum. Anal seksten gerçekten zevk alan biri vardı karşımda ama biraz da korkuyordu. Sikim artık zonkluyordu ve boxerımdan çıkartıp yağladım. Yatakta geriye çektim onu ve sikimle zorlamaya başladım ve birden içine girdim. Eğer parmaklarımla açmamış olsam girmeyeceğine emindim çünkü amı bu kadar dar olan birinin götüne ne halde olur siz düşünün. Yaşadığım zevki anlatamam daracık bir delik içinde gidip geliyordum. O da zevk alıyordu ama artık canının acıdığı da belliydi. Çünkü ona göre çok kalın bir sikim vardı. Amının da darlığını düşününce götten sikmenin çok da anlamlı olmadığını düşündüm bir an ve götünden çıktım. Çıktığım gibi amına girdim bu sefer. Ben inliyordum hayatımda bu kadar dar bir am görmemiştim, Hande’nin ise gözleri kaymış vaziyetteydi çünkü amını tamamen saran bir sik vardı içinde. Önceki gecenin ve sabah sevişmenin verdiği rahatlıkla boşalmadan rahat rahat sevişiyorduk. Bir süre sonra yatağa uzandım ve oda üzerine çıktı fakat bu sefer sırtı bana dönük vaziyette ayakları tam olarak yere basar vaziyetteydi. Şimdi gerçekten zıplıyordu üzerimde. O görüntü muhteşemdi. Yorulmaya başlayınca sırtını göğsüme doğru yasladı ve ben de belimden kuvvet alarak yukarı doğru vurmaya başladım, bir elimle de amını okşuyordum. O da bu konuda kendine yardımcı oluyordu. Belimin daha fazla bu pozisyona dayanamayacağını anlayınca onu üzerimden attım ve köpek pozisyonuna getirdim. Arkasına geçip birden yüklendim ama bu sefer girip çıkıp tekrar yükleniyordum. Her seferinde dibine kadar hissediyordu beni. Her girişimde ah diyordu. Bu şekilde yaklaşık 10 dakika daha gidip geldikten sonra nereye boşalıyım diye soramadan içine akıttım hepsini. Muhteşem bir gündü yine. Prezervatif yok, hamilelik derdi yok her türlü fantazi var. Hayatımın en güzel 24 saatini geçirmiştim. Onun için de öyleydi. Kendisiyle konuşmamızda sırf dün gece 2-3 kere boşaldığını ve bu günün de en güzel anlarından biri olduğunu söyledi. Benim için ise tarif edilemez bir gündü.
Daha sonra görüşmeye devam ettik..Devamı gelecek..Lütfen beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın:)

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir