ÜNİVERSİTE – 8

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

ÜNİVERSİTE – 8
Koltukta yığılırken ikimizde nefes nefeseydik. O ayağa kalktı sırtında hala döllerim duruyorken odadan çıkıp sanırım banyoya gitti. O çıkarken fark ettim ki odanın kapısı açıktı. Yani bizim inlemelerimiz çıkarttığımız seslerin hepsi duyulabilirdi. Ama ‘sikerler’ deyip sallamadım. Sonuçta Nuran zaten ne olduğunu ne olacağını biliyordu.
Boxerımı giydim göleğimi çıkarttım ve koltukta uzanmaya başladım. Mahvediyordu beni bu kız. Hiç halim kalmamıştı. Ama bugün vaktimiz vardı ve tek seferle bırakmayacaktım onu. Nefes alışverişim düzene girdikten sonra oturduğum yerden bir sigara yaktım. Tam bir küllük bakmaya kalkacaktım ki içeriye Yeşim girdi. Üzerindeki askılısını çıkarmış ve sadece sutyen vardı. O da içeriye girince yerden aldığı tangasını giydi. O giydikten sonra fark ettim tanga giydiğini sevişirken gözüm onu bile görmemişti.

-: Küllük verir misin canım?

Mutfaktan küllük getirdi ve yanıma uzandı. Bir sigara yaktı kendine oda. Konuşmuyordu. Kafasını göğsüme koyduktan sonra;

-Y: Çok özlemişimm.

-: Bende çok özlemişim. Mahvediyorsun beni.

-Y: Sende beni. Seni çok istediğimden oluyor bu bende mahvoluyorum.

-: (Biraz öpüştükten sonra) Şimdi biz burada sevişirken Nuran’da diğer oda da bizi dinleyecek (gülerek).

-Y:(gülerek) Ben de onu dinlemiştim. Biz artık biliyoruz birbirimizi.

-: Beraber seviştiniz mi peki?

-Y: Aynı evin içinde aynı anda seviştiğimiz oldu bu yaz. Ama grup seks yapmadık hiç. (gülerek) Sen grup seks mi yapmak istiyorsun niye sordun?

-: Hayır, merak ettim sadece(bananeyse amk). E Nuran’ın sevgilisi yok mu?

-Y: Var evet ama çok sık ayrılıp barışıyorlar bende anlamadım.

-: Gerçi yakın zamanda senin de bir sevgilin olacak.(gülerek)

-Y: Bilmiyorum ya olabilir tatlı çocuk aslında ama bakıcaz. Hem senin de olacakmış işte bak.

-: Evet. Neyse bunları konuşmayalım.

Konuyu kapatmak istemiştim. Saçmalamıştım çünkü yaptığımıza bak konuştuğumuz mevzuya bak diye düşündüm. Parmaklarımı hafif ve yumuşak dokunuşlarla göğüslerinin ve karnının üzerinde gezdirmeye başladım. O da gözlerini kapatmış uzanıyordu anın tadını çıkarıyordu. Ben gelmeden önce duş aldığı için saçları ve vücudu nefis kokuyordu. Bu koku bile içimde bir şeyleri uyandırıyordu. Parmaklarımı bütün vücudunda gezdirmeye başladım. Bu belki birazdan başlayacak olan ateşli bir birleşmenin kıvılcımlarıyken Nuran birden ondaya girdi.
Birden ne yapacağımı şaşırdım ve telaş yaptım. Nuran ise gayet rahat diğer kanepeye uzandı. Yeşim eliyle göbeğime hafifçe vurarak sakin ol manasında bir hareket yaptı. Nuran sonra Yeşim’e

N: Çıkacak mıyız akşam dışarıya? Halin var mı(gülerek)

-Y: Halim yok. Hem saat daha erken akşama doğru bakarız dedi.

Saat daha 15 sularıydı.

-N: Nasıl geçti (kıkırdayarak).

-Y: Güzeldi.

Yerinden kalkıyordu bunu derken, sanırım su içmeye gitti. Nuran hala kanepede uzanıyordu. Elinde telefonuyla uğraşıyordu.

-: Sanane nasıl geçtiğinden.

-N: Merak ettim sordum. Hem seslerden anladım zaten. (kıkırdayarak).

Şimdi değerli dostlar, tamam sikiş sokuş bilmem ne eyvallah ama dediğim gibi böyle şeyleri ilk defa yaşıyordum. Tecrübesizdim bu tarz ortamlarda. Bu bana bu zamana kadar anlatılan İzmir kızlarının İzmir ortamından bir kesitti. Buna uyum sağlamalıydım. Artık buradaydım çünkü. Ve o andan itibaren fikirlerim tabularım tamamıyla değişti. Bu ortamı düşündükçe (hala bile) o zamana kadar ki bilgilerimin ve düşüncelerimin yetersiz olduğunu gördüm. Ve hayatımda hiç yapmayı düşünmediğim konuşurken aklıma bile gelmeyecek bir cümle kurdum,

-: Birazdan gel bak merak ediyorsan.

Sustum sonra ondan da bi tepki gelmedi. Zaten bir süre sonra içeriye bir bardak suyla Yeşim geldi. Gelirken göz ucuyla Nuran’a baktı. Bu bir işaretti artık uza diye. Koltukta doğruldum suyu aldım ve içtim. Yeşim yanıma oturdu. İçimde az önceki muhabbetin ve bu ortamın verdiği bir azgınlık vardı. Sanki 20 dakika önce boşalan ben değilmişim gibi istekliydim.

Yeşim yanıma oturur oturmaz. Elimi bacaklarının üzerine koyup okşamaya başladım. Nuran kalktı yavaş hareketlerle odadan dışarıya çıktı. Ben bu arada Yeşim’in amını okşamaya başlamıştım bile. Nedense Nuran’da görsün istemeye başlamıştım. Nuran’ı da sikmek istediğimden falan değil neden bilmiyorum hırs yapmıştım. Yeşim üzerime oturmak için hamle yaparken onu kucağıma alarak koltuğa uzanmasını sağladım. Bu hareketim hoşuna gitmişti kendini bana bırakmıştı. Üzerine doğru hamle yaptım ve dudaklarını sömürmeye başladım. Ateşli bir şekilde o da karşılık vermeye başladı. Daha sonra boynuna ve göğüslerine doğru indim sutyenini çıkardım ve göğüslerini yalamaya başladım, kısık kısık inliyor arada, ‘ah erkeğim,hımmm’ gibi sesler çıkarıyordu. Bense üzerimde neden olduğunu bilmediğim hırsla göğüs uçlarını emiyor arada hafif ısırıp bırakıyordum. Bu sevişme sert geçicekti.
Göğüslerinden sonra öperek karnına indim ve karnını öpmeye başladım. Daha sonra ellerimle iki bacağının da yanlarından tutup bacaklarını havada hafif araladım. Daha sonra iki bacağından da diz kapağından kasıklarına kadar yalayarak aşağı indim. Tangasını çıkardım. Ve aç kurt gibi amına yumuldum. Dilim değer değmez hafif bir çığlık bastı. Dilimle amını yalıyor, arada amının dudaklarını dudaklarımın arasına alıp emiyordum.
Daha sonra o birden kalkmak için hamle yaptı ve benim sırtımı koltuğa yapıştırdı. Boxer ımı indirip hemen sikime yumuldu. O da adeta aç gibi yarağımı somuruyordu. Sikimi elimle kavrayıp ona taşaklarımı yalaması ister gibi hareket yaptım. O da büyük bi iştahla onları yalamaya dillemeye başladı. Diliyle arada taşaklarımın altına iniyor o bölgeyi yalıyor beni çıldırtıyordu. Sikim taş gibi olmuştu.
Ellerinden tuttum ve onu havaya kaldırdım. Nuran’ın uzandığı kanepeye götürüp uzanmasını sağladım. Misyoner pozisyonda yerimi aldıktan sonra fırça çekmek diye tabir ettiğimiz amının üzerine sikimi sürttükten sonra bir anda içine girdim. Hem de dibine kadar;

-Y: Ahhhhhh

-: Hoşuna gitti mi benim güzel orospum…

-Y: Evet erkeğim. Becer beni sert yap.

İlk başta yavaş yavaş olan vuruşlarım hızlanmış çok sert bir şekilde vurmaya başlamıştım. Ama koltukta rahat hareket etmeme izin vermiyordu. Biraz yavaşladıktan sonra Yeşim kalktı ve üzerime oturdu. Eliyle sikimi kavrayıp amına soktu ve birden oturdu.

-Y: Ah. Çook güzel Efe çok güzellll….

Üzerimde sert bi şekilde çılgın gibi zıplıyordu. Ellerimle belini kavrayıp hafif havada tuttum ve bacaklarımı ayarlayıp bu sefer alttan ben çok sert bir şekilde vurmaya başladım. Odanın, evin, hatta bence katta bile sesimiz yankılanıyordu. Nuran’ın bunu kulağında kulaklık olsa bile duymama ihtimalimiz yoktu. İnlemelerimiz ahlar ohlar birbirine karışmış Yeşim’in çok iyi yaptığı benim çok sevdiğim dirty talking te yapıyorduk.

-Y: Sik beni…ahhh sikk

-: Nasıl hoşuna gidiyor güzel orospum benimm..

-Y: Evet çok hoşuma gidiyor.. Bayılıyorumm

Ben biraz yorulmuştum. Daha sonra alttan vurmayı bırakınca bu sefer o tamamen üzerime oturmuş sikimin tamamı içindeyken ileri geri yapıyordu. Ellerimle kafasını boynuma yapıştırmıştım. Açık olan kapının orada bir gölge farkettim. Nuran dediğimi yapmış bizi izlemeye gelmişti. Bu beni daha fazla gaza getirmeye yetmişti.
Yeşim’i üzerimden kaldırdım. İlk uzandığımı pencerenin önünde olan koltuğun yanındaki duvara götürdüm ve duvara dayadım. Kapıdan baktığında bizi yandan görebilecekti. Yeşim’in kafasını pencereye doğru çevirip saçlarından kavradım. Daha sonra belinden geri çekerek, ayakta yarı domalmış pozisyona getirdim. Sikimi içine sokunca,

-Y: Ah Efe mahvediyosun beni harikasın…diye haykırdı.

Ben kafamı kapıya döndürmüş gözlerimi Nuran’ın çıkmasını bekler gibi kapıya dikmişti. Bu arada hafif hafif Yeşim’e git gel yapmaya başladım. Hızlanmaya başladıkça Yeşim inliyordu o inledikçe ben hızlanıyor ve daha sert vurmaya başlıyordum. Sert vurdukça sesimiz daha çok çıkmaya başlıyordu. Daha sonra istediğim oldu ve Nuran’ın yüzünün kapının ağzında gördüm. Kapı eşiğinden yüzünün bi kısmını uzatmış bizi izliyordu. Daha sonra benim ona baktığımı fark edince o da bana bakmaya başladı. Ona bana baktıkça ben daha sert vuruyordum ben sert vurdukça da Yeşim daha fazla inliyordu. Daha sonra Nuran oradan ayrıldı. Yeşim,

-Y: Ah bitirdin beni gel artık bittimm.

Benimde artık halim kalmamıştı, bu hırs beni gaza getirmiş ve inanılmaz sert ve şehvetli yapmıştı. Boşalmaya yakındım.

-: İçine geleyim mi?

-Y: Olmaz.. Ağzıma gel

Bunu der demez içinden çıktım ve önümde onu çömelir hale getirdim sikimi ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı. Çok fazla somuruyordu beni ve artık dayanamıyordum. Ağzının içine patlamaya başladım kafasından tutarak iyice bastırdım.

Boşalmam bittiğinde kafamı aşağı eğdim. Yeşim bana bakıyor ve diliyle tatlı tatlı sikimi yalıyordu. Bitmiştim. Yeşim’den resmen ter akıyordu. Ayağa kalktı ve banyoya gitti.
Ben koltukta oturdum bi sigara yaktım. İçimdeki boğa sakinleşmişti. Yeşim geldi sonra temizlenmişti. Elinde bir bardak
su ile geldi bana verdi ve içtim. Daha sonra uzandı bacaklarını üzerime attı.

-Y: Mahvettin beni. Muhteşemdi.

-: Bittim bende harikaydı.

-Y: Hadi biraz uzanıp dinlenelim ben çok yoruldum.

-:Tamam. Sen uzan uyu bende bi tuvalete gidip geleyim sonra uyuyayım.

-Y: Tamam canım rahat ol.

Bir an Nuran’ı unutarak tuvalete kadar çıplak yürüdüm. Sonra aklıma geldi sikerler diyip devam ettim. Daha sonra koridorda lavabonun yanındaki küçük tuvalete girdim işedim, biraz uzun sürdü.
Çıkıp koridorda odaya doğru giderken karşımdan Nuran geliyordu elinde bir bardak suyla. Beni görünce bi an duraksadı çırılçıplaktım çünkü. Sonra hiç aldırış etmeden bende yürümeye başladım. Gülümsedi yanından geçerken. Dediğim gibi artık düşüncelerim değişmişti. Tam yanında geçerken kıçına şaplak attım ve kalçasını sıktım. Sonra yürümeye devam ettim. O da sadece bi kısık ay dedi sanırım arkasına baktı biraz ama ben direk devam ettiğim için bilmiyorum, odaya geçtim çok yorulmuştum uzandım ve uyumuşum.
Akşam 8 sularında uyandım kızlar hazırlanıyorlardı tahminim dışarı çıkacaklardı. Buraları geçiyorum ben de giyindim çıkmadan kapının önünde Yeşimle biraz yiğiştim ve yurda doğru yola koyuldum.
Bu çok uzadı bunu burada bitirelim. Bunlar birer anı inanmak, beğenmek size kalmış. Bana sohbet veya görüşleriniz için mesaj atabilirsiniz.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir