Cilveli Tezgahtar

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Cilveli Tezgahtar
Merhaba, sizlere gerçek bir yaşam öykümü anlatmak istedim. Adım Zeki. 25 yaşında, yakışıklı sayılacak, bekar bir gencim. Bundan yaklaşık bir yıl kadar önce bir ev eşyaları satan büyük bir mağazada işe başladım.
Günler gelip geçiyordu. Ama tezgahtar kız Figen’e kafayı takmıştım. Uzun boylu, balık etinde, küçük ama dipdiri memeleri, incecik beli, uzun biçimli bacakları ile Figen aklımı başımdan alıyordu. Son günlerde artık bu dul Figen’e sulanmaya, fırsatını bulduğumda arkası dönükken kalkan sikimi yuvarlak kalçalarına sürttürmeye başlamıştım. Figen de artık bu durumun farkına varmaya başlamıştı.

Sezon sonu geldiğinde patronumuz Şakir Bey, “Zeki bu hafta sonu tezgahtar kızlardan birini yanına al ve sayım yap” dediğinde ilk aklıma gelen tezgahtar Figen oldu.
Sabah erkeden mağazaya gelerek tezgahtar Figen’i beklemeye başladım. Elbette bu arada çeşitli hayaller kuruyor, Figen’i bir kerecik olsun sikebilmek için çeşit çeşit planlar tasarlıyordum. Az sonra bizim tezgahtar çıkageldi. Şıllık bugün çok da transparan giyinmişti. Üzerinde incecik bir tişört, meme uçları sipsivri duruyor, altına ise kısacık ve bol bir eteklik giymiş o seksi bacakları bütün güzelliğiyle gözler önüne seriliyordu. Figen’le birlikte depoya yürümeye başladık. Figen hemen önümde götünü sallaya sallaya yürüdükçe sikim kalkıyor, gidip bu kışkırtıcı götü avuçlamamak için kendimi zor tutuyordum.

Neyse, sonunda depoya indik ve Figen’le birlikte malları saymaya başladık. Başladık ama iş bildiğiniz gibi değildi. Bu şıllık Figen beni azdırmak için elinden ne geliyorsa yapıyordu. Bazen önümde eğilip top top memelerini teşhir ediyor, bazen de arkasını dönüp yerden birşeyler alma ayaklarına bacaklarını, götünü göstererek beni kahrediyordu.
Bir ara arkamda malları sayan Figen, “Aaaayy!” diye bir çığlık atıp en yakınındaki koltuğa kendini bıraktı. “N’oldu kız?” dediğimde, “Aay ayağım burkuldu. Çok acıyo yaa” deyince yanına sokuldum ve bacaklarının dibine çökerek, “Sende amma nazlıymışsın. Dur biraz ovayım şimdi geçer” diyerek elimi Figen’in ayak bileğine attım ve yavaş yavaş ovalamaya başladım. Bunun üzerine Figen koltuğa iyice yayıldı ve bacaklarını iki yana ayırdı. Figen’in sütun gibi bacakları, pamuk gibi baldırları ve nihayet pembe külotunun altındaki yumruk gibi kabarık amcığı meydana çıktı. Ben bir yandan Figen’in bileğini ovalıyor, bir yandan da iyice bacaklarının arasına girmiş derin derin içime nefes çekerek Figen’in apışarasından saçılan kışkırtıcı kokuyu ciğerlerime çekiyordum. Figen iyice mayışmaya başlamıştı. Bir ara Figen, “Iııııhh, ıııııııhhh!” diye şehvet sesleri çıkartıp, bacaklarını iyice yanlara açtı. Artık tezgahtar Figen’in kabarık amcığı tabak gibi önümde duruyordu. Elimi Figen’in amına attım ve sonra da bu pamuk gibi amcığı avucumun içine alıp okşamaya başladım. Sonunda Figen kıçındaki kilotu dizlerinden aşağıya kaydırıverdi. Artık Figen’in sarı tüylerle kaplı harika amcığı tüm çıplaklığıyla karşımdaydı. Hemen dilimi Figen’in amına dayadım ve sonra da bu kışkırtıcı kokular saçılan amcığı yalamaya başladım. Figen oturduğu koltukta kıvranıyordu.

Dayanamadım. Figen’i koltuktan kaldırdım ve ata binen bir jokey gibi kucağıma çekerek, “Ne zamandır bu anı bekliyordum güzelim. Senin o ballı amcığını sikmeden asla bırakmam” diyerek taş kesmiş sikimi Figen’in vıcık vıcık sulanmış amcığına dayanıverdim. Azmış tesgahtar Figen durur mu? O da kalçalarını haraketlendirip, götünü oynata oynata sikimin üzerine oturmaya başladı. İkimiz de zevkten titriyor, birbirimizin saçlarını çekiştirip, dudak dudağa çılgınlar gibi sevişiyorduk. Sikim Figen’in amının ta derinliklerine gömüldüğünde, “Ooh be, ooooohh!.. Sonunda o güzelim amcığına geçirdim işte. Nasıl beğendin mi tatlım? Senin bileğin değil, bi yanların ağrıyomuş kız!” diyerek tezgahtar Figen’i kucağımda hoplata hoplata sikmeye başladım. Kucağımda çatır çatır sikilen Figen bir yandan zevk çığlıkları atıyor, bir yandan da, “Oooh Zeki, ooooohh!..” diye basıyordu çığlığı…

Ben zaten kendimi kaybetmişim. Figen’in götünü avuçlamış sıkıyor, memelerini acımasızca dişliyor, götümü koltuktan kese kese Figen’in amcığını paralarcasına sikiyordum. Bayılmıştım dul tezgahtar Figen’in amcığına, bayılmıştım…
Bir ara kendimi kudurmuş gibi hissettim. Sikimi Figen’in amcığından çıkartıp, kaşla göz arasında götüne kakalayıverdim. Figen götünü yırtarcasına ciyak ciyak, “Çıkaaarrttt sikini götümden, çıkaaaarrrttt!.. Aaaah, aaaaaaahhh!” diye yırtınıyor, ben ise, “Şimdi geliyom, şimdi geliyom… Uuuuuff, öööööööfff!.. Göte bak be, göte bak be… Karpuz yavrum, karpuz bu” diyerek tezgahtar Figen’in götünü yiyip bitiriyordum. Dakikalar sonra Figen’in götünün içine gürül gürül boşalmaya başladım. Figen de yolun sonuna gelmiş, sanki ceryana tutulmuş gibi titrerken zevk çığlıkları depoda yankılar yapıyordu.

O depoda tezgahtar Figen’e çok çığlıklar attırdım. Tam da dolu dolu bir yıl. Şıllık sonunda bir herifi tavladı ve evlenerek siktirdi gitti. Ne yapalım benim de amını, götünü siktiğim yanıma kar kaldı. Herkese selamlar.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir