EMİNE TEYZE 9

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

EMİNE TEYZE 9
Mert in gözleri fal taşı gibi açılmıştı. Ekrana bakarken göz bebeklerinin büyüdüğünü görebiliyordum. O kadar harika bir durumdu ki bu. Bir anda ellerine dikkat ettim, istem dışı bir şekilde elleri erkekliğine gitmişti. Pantolonunun üzerinden kendini okşuyordu.

Kanka… Bu harika ya… Offf… dedi.

İç geçirirken ben de ona baktım, gerçekten ben de şaşkındım. Bu kadar olayın bir anda ve hızlıca gelişmesi hem de Emine teyze gibi bir kadınla… Beni oldukça şaşırtmıştı.

Ahhh… Deli olacağım şimdi… dedi ve cebinden telefonunu çıkardı. Şarj aletinin üzerinden kabloyu çıkardı ve onu bilgisayara bağladı. Diğer ucunu da telefonuna.

Ne yapıyorsun? dedim.

Telefonuma atacağım oğlum… 31 çekeceğim bununla… Şuna baksana şöyle bir porno var mı şu alemde… dedi ve dosyayı telefonuna kopyalamaya başladı.

Hediye almam lazım kadına, para var değil mi gerçekten sende? dedim.

Tabi ki kanka ayıp ediyorsun şimdi bak. Ben sözümden döner miyim… Parayı gidip çekelim şimdi sana direk vereyim sen de hediye al. Bak böyle kadın yakaladın elinden kaçırma sakın. Çok şaşırdım… dedi.

Ne sandım amk sen arkadaşını tanımamışsın. dedim sırıtarak. Gerçekten de bu benim için bir zaferdi. Hem de ne zafer. Böyle bir kadını elde etmek, çevremde kimsenin yapacabileceği bir şey değildi. Fazla böbürlenmek istemiyordum ama zaferimle gurur duymak da benim en büyük hakkımdı bence.

Offf… Sadece off diyorum şuna baksana… Soyunmuyor ama keşke soyunsa… Ne kadın be… dedi.

Bu kadar etkilenmesi beni şaşırtmıştı. Çünkü genel olarak benim yaşımdaki gençler böyle kadınlardan değil, daha çok fit ve squat yapmış kadınlardan etkilenirdi. Ancak Emine teyzenin tuhaf bir seksiliği de yok değildi. Gerçekten de işini bilen bir kadındı ve bu videoda da bunu açık bir şekilde görebiliyordum. Aslında amatör bir ruhu vardı ve bu onu çok daha seksi kılıyordu. Evli, çocuklu ve namuslu bir kadının bir öyle bir orospu ruhuna sahip olması… Ya da onu benim ona çevirmem… O kadar seksi bir şeyi hayatımda çok az görmüştüm.

Gel kanka, parayı çekelim de sen de kadını memnun et. Bak bu kadın altın falan aldığın sürece altına yatar… Daha video çek ama… dedi.

Çekerim merak etme… Sen paradan haber ver. Hediye al demesi kolay amk her seferinde nasıl para ayarlarız? dedim.

Kanka dert etme bizimkilerden isteriz. Sen hazine bulmuşsun amk… dedi ve ceketini giydi. Ben de giyindim ve gidip ATM den parayı çektik.

Aradan üç geçmişti ve ben ona bir tane takım aldım. Güzel, altın bir takımdı ve üzerinde taşlar vardı. Bir tane kolye ve küpeler ile beraber oldukça şık görünüyordu. Güzel, kırmızı bir kutusu vardı.

Emine teyze geldiğinde üzerinde mor bir bluz vardı ve altında giydiği sütyeninin izleri belli oluyordu. Artık bana karşı daha rahattı. Altına giydiği krem rengi eteğinin üzerindeki çizgilerden iç çamaşırı belli oluyordu. Onun güzel, büyük kalçaları beni deli ediyordu. Gerçekten de etkileyici bir kadındı.

Kapıyı kapattıktan sonra dudaklarından öptüm ve ona sarıldım. Parlak, sarı başörtüsünden tuttuğum başını kendime doğru bastırdım ve onun da beni öptüğünü hissettim.

Nasılsın… Görmeyeli özledim seni… dedim.

Utanarak yanakları kızardı ve yüzünü aşağı doğru eğdi.

Sen beni özlemedin mi yoksa? dedim.

Özledim… dedi ve içeri geçti.

Temizliğe başlamıştı. Bu sefer üzerimde pantolon ve tişört vardı. Soyunmak zaten kolaydı.

Emine teyze… Sen işlerini bitir. Sana bir sürprizim var. dedim.

Ne sürprizi? diye sordu.

Görürsün. Sen temizliği bugün biraz hızlı bitirmeye çalış da bize zaman kalsın. dedim.

Gülümsediğini gördüm ve tekrar yanakları kızardı. Onun böyle olması çok hoşuma gidiyordu. Aslında sevgi verildiği zaman her canlı bir şekilde mutlu oluyordu. Bu kadın da fedakarlık yapmış bir kadındı. Onun bu yönünü takdir ediyordum. Namuslu bir anadolu kadınıydı… Bu yönü de onu çok seksi yapıyordu. Ona boyun eğdirmek her zamankinden daha da zevkli hale geliyordu.

Camları sildikten sonra yemek kokuları gelmeye başladı. Anlamıştım ki işleri bitmek üzereydi. Ben de ödevimi bitiriyordum.

İçeri gittim ve baktım. Yemeği karıştırıyordu.

Bitti mi işin… dedim.

Evet… On dakikaya tamamdır. dedi. Gözlerime baktığında resmen gözlerinin içi gülüyordu. Bu sefer ona dokunmam sadece benim zorlamam ile olmayacaktı ama aklımda başka bir şey daha vardı. Hemen gidip kalem kamerayı sehpanın üzerine koydum ve daha önceki gibi koltuğu güzel bir açıdan gördüğüne emin olduktan sonra oturdum. Beş dakika sonra Emine teyze geldi ve onu kucağıma çektiğim andan itibaren öpüşmeye başladık. Kalçalarını okşarken eteğini hafifçe kaldırdım. Başta elimi çekmeye çalışsa da ısrarlarım sonucu o da rıza göstermişti. Bu sefer rahatça çıkacak bir etek giymişti, acaba bilerek mi böyle giyinmişti.

Onu koltuğa yatırıp yavaşça öperek boynuna oradan da bluzunun oraya geldim. Göbeğinden yukarı doğru bluzunu kaldırdığım sırada elimden tuttu. Gözlerine baktım.

Emine teyze… Çok güzelsin… Bekle… Hareket etme… dedim ve hemen içeri koştum.

Hediyeyi aldım ve kutuyu onun göreceği şekilde açtım. Gözelerinin içi gülüyordu.

Beğendin mi? dedim.

Çok güzel… Benim mi bu… dedi.

Tabi ki de senin güzellik meleğim benim… Hak ediyorsun… Fazlasını hak ediyorsun… Ve alacaksın da merak etme… dedim.

Boynuna kolyeyi taktım ve aynada kendine bakmasını söyledim. Çok mutlu olmuştu. Geldiğinde onu yeniden koltuğa yatırdım. Bu sefer fazla nazlanmıyordu. Bluzunu çıkarmaya çalıştığım sırada gözleri kapalıydı. Kollarını kaldırmasını söylediğim sırada usulca itaat etti. O güzel göğüslerini ilk defa beyaz, düz sütyeninin üzerinden görüyordum. Sütyen neredeyse patlamak üzereydi. O kadar güzeldi ki. Yavaşça kopçalarını açtım ve uçlarını yalamaya, ısırmaya başladım. Sertleşen uçları, onun da zevk aldığını gösteriyordu.

Ellerim kalçalarında gezerken eteğini kaldırdım ve yandan fermuarını açtım. Bacaklarından aşağı iterken yine biraz nazlandı ama öpücüklerim işe yarıyordu.

Kilodu çok güzeldi, büyüktü ve beyazdı. Normal bir külot giymişti ama üzerinde çok seksi duruyordu. Yavaşça onu ters çevirip domalttım. Hala üzerinde türbanı vardı. Böyle çok seksiydi. Eli bir an türbanına gitti, çıkarmak istedi ama ben izin vermedim.

Böyle çok güzelsin… dedim ve kilodunu çekmeye başladım. O sırada ellerimden tuttu.

Hazır değilim… Hazırlanıp geleyim… dedi. Demek ki bunun olacağını düşünmemişti. Gülümsedim.

Hareket etme. Böyle kalacaksın. Geliyorum… dedim ve koşarak içeri gidip traş bıçağı ve köpük aldım.

Külodunu çıkarıp onu sırt üstü yatırdım. Bacaklarını açtım ve kokladım. Kadınlığı… Harika kokuyordu. Emine teyze gözünü kapatmış, utanmıştı.

Yapma oğlum… Kirli orası… dedi.

Fark etmez… Böyle harika… Kocan hiç yapmadı mı? dedim ve o sırada başını hayır anlamında salladı. Yavaşça köpüğü sürüp, kıllarını kesmeye başladım. Kestiğim kılları gazete kağıdının üzerine koydum. Sadece beş dakika içinde bebek gibi olmuştu. Pürüzsüz cildi benden birkaç cm uzakta duruyordu sadece. Dilim kadınlığına değdiği anda çığlık attı. Hemen kendi eliyle ağzını kapattı. Çok zevk almıştı. Sulanmasından bunu anlıyordum.

Yavaşça dilimi içine doğru ittirip bacaklarını açabildiğim kadar açtım. Neredeyse yırtılacaktı bacakları. Dilimle sikiyordum resmen Emine teyzeyi. Dilim içine girerken bir parmağım da yavaşça içine girdi. O anda titremeye başladı. O boşalırken ben de onun zevk sularını içiyordum.

Bayıldıktan sonra başını titreterek kaldırdı. Bana bakıyordu ve yüzü gülüyordu.

Çok tatlısın Emine teyze… Çok lezzetlisin… Hep seni tatmak istiyorum… dedim.

Bir şey demedi ama yanakları kızarmıştı.

Boşalmıştı ve bu sefer onu zorlamamıştım.

Emine teyze benimdi…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir