Yarak Yalamayı, Döl Yutmayı Sevdim!

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Yarak Yalamayı, Döl Yutmayı Sevdim!

Merhabalar, ben Yavuz. Şuan 27 yaşındayım, anlatacağım olay bundan 3 sene önce, yani 24 yaşındayken başımdan geçti. Benim erkeklere karşı her zaman özel bir ilgim vardı. Önceden bundan utanırdım, ama Üniversiteye başladıktan sonra bu duygunun önüne geçemez oldum ve kendimi böyle kabul ettim. Kız gibi kalçalarım vardı, dışarıya doğru çıkık, muhteşem bir şekildeydi. Vücudumun çoğu bölümünde tüy çıkmazdı, çıksa da ben onları alırdım.

24 yaşındaydım ve evde kös kös oturmaktan sıkılmıştım. Artık hem para kazanmak, hemde başka bir yerde yaşamak istiyordum. Memleketim İzmir’den kalkıp Antalya’ya gittim. Antalya’da Okan isminde bir arkadaşım vardı Üniversite yıllarından tanıştığım, onun yanında kalmaya başladım. Okan birgün eve geldiğinde, “Kanka sana iş buldum!” dedi. Ben de, “Ne işiymiş?” dedim. “Otelde, masörlük yapacaksın!” dedi.

“Kanka, ben masörlükten anlamam ki!” dedim. O da, “Sen sadece kendini işine ver, anlayıp anlamadığın belli olmaz!” dedi. Ben de boş boş duracağıma, bari biraz çalışayım diyerek kabul ettim. Haziran ayının başıydı, tam turistlerin yoğun dönemine denk gelmiştim. Okan’la Cumartesi günü otele gittik. Otelin sahibi Okan’ın bir arkadaşının babasıymış, oradan tanışıyorlarmış. O yüzden beni rahatça işe aldı adam. Bir süre konuştuktan sonra, “Pazartesi günü gelir başlarsın, aylık 1.000 TL alacaksın!” dedi.

Pazartesiye kadar, 2 gün boyunca internetten birkaç masaj tekniği araştırdım ve insanın en çok neresine masaj yapılırsa rahatlayacağını öğrendim. Pazartesi günü otele erkenden gittim, önce patrona göründükten sonra aşağıya indim. Toplam 4 tane masör vardı, benimle beraber 5 olmuştu. İçlerinde en tecrübeli olanı Ahmet abi elimi sıkarak, “Hoş geldin delikanlı!” dedi. Hepsiyle sırayla tanıştım. Aytaç 32 yaşındaydı, Gökhan 28, Nuri ise 25 yaşındaydı. Yani masörler arasında en genç olanı bendim.

Biz aramızda sohbet ederken Ahmet abi bir anahtarla geldi ve anahtarı bana vererek, “Bak bu 6 numaralı odanın anahtarı, sen oradan görevlisin!” dedi. İlk 3 gün bir sıkıntı olmadan devam ettim, çok rahat işti. 3 günde toplam sadece 7 kişiye masaj yapmıştım ve hepsi kadındı. 4. gün sabah saatlerinde yine işbaşı yapmıştım. Sadece Ahmet abi ve ben vardık, diğerleri özel olarak müşteriye çıkmışlardı. Sabahın 7’sinde ilk müşterilerimiz de gelmişti.

2 tane adam gelmişti, ikisi de boylu poslu ve kaslı adamlardı. Ahmet abi onlara, “Hoşgeldiniz!” dedikten sonra, “Buyrun siz odalara geçin, 6 ve 8 numaralı odalarımıza geçebilirsiniz.” dedi. Adamlar içeriye geçtikten sonra, biz de hazırlanmaya başladık. Hazırlığımız bitince de odalarımıza geçtik. Bana, 1.85 boylarında, buğday tenli, kısa siyah saçlı olan adam gelmişti. Adam yüz üstü masaj yatağına yatmış ve beni bekliyordu.

İçeriye girip, “İyi günler!” dedim. Adam da aynı şekilde bana cevap verdi. Çok iyi birine benziyordu ve daha masaja başlamadan tanıştık. Adı Yasin’di, 28 yaşında olduğunu ve memur olduğunu söyledi. Ben elime yağı döktükten sonra omuzlarını ovmaya başladım, gerçekten sert ve kaslı omuzları vardı. Omuzlarından sırtına doğru iniyordum ve oradan bel çukuruna doğru hafif hafif masaj yapmaya başladım. Yasin’in üzerinde sadece beyaz vücuduna yapışmış bir boxerı vardı.

Belinden bacaklarına geçtim ve bacaklarını ovmaya başladım. Kalçaları bu arada müthiş görünüyordu gözüme. Yasin’e, “Abi kalçalara da masaj ister misin?” dedim. Yasin birkaç saniye sustuktan sonra, “Yaptıran var mı ki?” dedi. Ben de, “Olmaz mı abi! Hem ne olacak ki, benden mi utanıyorsun?” dedim. Yasin de, “İyi yap bakalım!” dediğinde dünyalar benim olmuştu. Hemen boxerını kalçalarının altına kadar sıyırdım. Etli, hafif tüylü kalçaları vardı. Yağı kalçalarına döktükten sonra ovmaya başladım. Ovarken de hafiften okşuyordum. Yasin’in kalçalarını ayırıp, parmaklarımla ara sıra göt deliğine de temas ediyordum ve bir şey demiyordu. Okadar tahrik ediciydi ki, sikim kazık gibi olmuştu. “Abi tamam, arka taraf oldu!” dedim.

Yasin boxerını çektikten sonra önünü döndüğü anda ben şok olmuştum. Yarrağı odun gibi sertleşmiş, bembeyaz boxerından belli oluyordu, iri ve en az 17-18 cm’lik bir siki vardı. Önce göğüslerine ve karnına yağı döktüm ve ovmaya başladım. Karın kaslarına dokundukça kendimden geçiyordum. En sonunda üst tarafı bitti ve bacaklarına geçtim. Bacaklarının üst kısımlarına masaj yaparken yanlışlıkla elim değmiş gibi yaparak sikine dokunuyor, ama elimi hemen çekiyordum. Yasin’in bacaklarının üst kısımlarında biraz oyalandıktan sonra aşağılara indim ve en sonunda ayağına da biraz masaj yapıp, masajı bitirdim.

“Tamamdır abi, masaj bitti. Nasıl, biraz rahatladın mı?” dediğimde, Yasin doğruldu ve “Beni rahatlattın da, bunu rahatlatmayacak mısın?” diyerek boxerin üstünden sikini avuçladı. Ben de gülümsedim. Bu fırsatı kaçıramazdım, boxerını indirdim. Yasin’in siki bir anda fırladı. Ne kadar büyük bir sikti o öyle. Benimkine nazaran oldukça kalın ve uzundu. Elime aldım ve okşamaya başladım, Yasin de beni izliyordu. İlk defa başka bir erkeğin sikine dokunuyordum ve heyecandan kalbim güm güm atıyordu.

Yasin, “Ağzına alsana!” deyince, yarağını biraz daha okşayıp eğildim ve dilimi başına değdirdim. Yasin bir, “Ohhhh!” çekti. Biraz yarağının başını dondurma yalar gibi yaladıktan sonra yarağını ağzıma almaya çalıştım. Önceleri hepsini alamıyordum ağzıma, sadece yavaş yavaş yarısına kadar geliyor ve oradan tekrardan yukarıya çıkıyordum, ama Yasin bir süre sonra başımı bastırmaya başlayınca, zorlada olsa tümünü ağzıma aldım.

Sonuna kadar geldiğimde ara sıra öksürüyordum. Ama Yasin, “Hadi aşkım, hadi süpersin!” diyordu. Öyle iltifatlar aldıkça daha da hızlı yalıyordum. Artık o koca siki ağzıma almakta çok zorlanmıyordum ve en ince ayrıntısına kadar yalıyordum. Pornofilmlerden gördüğüm birkaç tekniğide uygulamaya başlamıştım. Yasin bir süre sonra hırlamaya başladı ve en sonunda tüm döllerini boğazıma fışkırttı. Kafamdan tuttuğu için yarağını ağzımdan çıkartamıyordum ve döllerinin büyük bir kısmını yutmak zorunda kaldım. Tadı fena değildi.

Yasin kafamı bırakınca hemen lavaboya koştum ve ağzımı yıkadım. Tekrardan yanına geldiğimde, Yasin beni masaj yatağına oturttu ve şortumu çıkarttı. Sikimi eline alarak, “Şimdi de seni rahatlatalım!” deyince, “Sen de Eşcinsel misin?” diye sordum. Yasin, “Hayır, ama senin bu hizmetini karşılıksız bırakmak istemiyorum!” deyip sikimi yalamaya başladı. İlk defa biri sikimi yalıyordu, harika bir zevkti. Yasin pek iyi yalayamıyordu, ama yine de zevkini alabiliyordum işin. Yasin 5 dakika kadar daha sikimi yaladıktan sonra, “Geliyorummmm!” dedim. Hemen sikimi ağzından çıkartıp eliyle masturbasyon yapmaya başladı ve ben de yere boşaldım.

Yasin elini yıkadıktan sonra askıdaki pantolonunun cebinden 50 TL çıkartıp, bahşiş olarak verdi ve oda numarasını söyleyip, “Akşam mesai bitiminde gel!” dedi. Sonra da eşyalarını alıp gitti.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir